افشاگری فوتبالیست معروف از خیانت همسرش/ جنجال تازه ای در راه است+ عکس

به گزارش ساناپرس؛ فرانچسکو توتی خیانت همسرش را در تلفن همراه او کشف کرده بود.کاپیتان سابق رم درباره پایان ازدواج با ایلاری بلاسی می‌گوید: خیانت او را در تلفن همراه‌اش کشف کردم.

فرانچسکو توتی سکوت خود را شکست و در مصاحبه‌ای طولانی که با آلدو کازولو در کوریره دلا سرا داشت، بعد از پایان ازدواج با ایلاری بلازی، حقیقت خود را در مورد او می‌گوید.

کاپیتان سابق رم تمام تقصیرها را انکار می‌کند و مدعی است که او اولین کسی نبوده که در این ازدواج خیانت کرده است.

مزخرفات زیادی شنیدم
خیلی مزخرفات شنیدم اما یکی‌اش بدترین بود. این که مقصر جدایی فقط من بودم. اینکه این ازدواج به دلیل خیانت من تمام می‌شود. من اولین کسی نبودم که خیانت کردم.

در تابستان سال گذشته شایعات شروع شد: ایلاری یک نفر دیگر یا بهتر است بگوییم بیشتر از یک نفر را دارد. به نظرم غیرممکن بود اما من پیام‌هایش را پیدا کردم.

وقتی از افراد مختلف که به آن‌ها اعتماد دارم اخطار دریافت کردم، مشکوک شدم. به تلفن همراهش نگاه کردم و دیدم که یک نفر سومی هست که به عنوان واسطه بین ایلاری و دیگری عمل می‌کند.

تازه فهمیدم ایلاری یک فرد کاملاً متفاوت با من است که متعلق به دنیایی است که از دنیای من بسیار دور است و این یک شوک بود.

نه تنها به این خاطر که ایلاری شخص دیگری داشت؛ برای اینکه به چنین مردی علاقه‌مند شده بود. پیام‌ها چه می‌گفتند؟ چیزی شبیه به: بیا در هتل ملاقات کنیم؛ نه، فرانچسکو بیشتر مراقب من است. عدم مقابله

توتی، به محض اینکه متوجه خیانت ادعایی شد، بلافاصله با همسرش مقابله نکرد، بلکه ترجیح داد مدتی بگذرد.

همه چیز را در درونم نگه داشتم. به کسی چیزی نگفتم، حتی به ویتو اسکالا، دوستی که از یازده سالگی در کنارم بوده است.

من کسی نیستم که چشمانم را ببندم، اما ترجیح دادم فعلا این قضیه را نادیده بگیرم. تلاش کردم تا خانواده را متلاشی نکنم، مثل یک سگ رنج کشیدم!

او به من گفت: امسال کمی بیشتر در میلان می‌مانم و کمتر به رم برمی گردم، و من این فکر به سرم زد که: همسرم یک نفر دیگر را دارد اما من هنوز هم امیدوار بودم که درست نباشد.

در گذشته شایعاتی وجود داشته است. در مورد او و من. اما آن‌ها شایعات بودند اما این فرق داشت. مستنداتی داشتم. حقایقی در کار بود و این مرا به افسردگی انداخت.

دیگر نمی‌توانستم بخوابم. وانمود کردم که هیچ اتفاقی نیفتاده است، اما این دیگر من نبودم. به لطف نوئمی (پارتنر جدیدش) از خانه بیرون آمدم.

رابطه جدید
نوئمی بوکی شریک جدید توتی است، رابطه‌ای که تنها پس از خیانت ادعایی کشف شده توسط کاپیتان سابق جالوروسی شروع شد.

قبل از این ما به عنوان دوست با هم دور هم جمع می‌شدیم. سپس، بعد از عید سال نو، این موضوع تبدیل به یک داستان شد.

وقتی در ۲۲ فوریه عکسی در استادیوم منتشر شد، عکسی که در دسامبر گرفته شده بود، ایلاری از من خواست که پاسخگوی آن باشم.

من آن را رد کردم. در ابتدا نه به او و نه به فرزندان حقیقت را نگفته بودم، زیرا این امر اجتناب ناپذیر بود، زیرا هنوز امیدوار بودم همه چیز را نجات دهم.

اما در آن لحظه از ایلاری در مورد آن مرد دیگر پرسیدم، ابتدا تکذیب کرد. او گفت که هرگز او را ندیده است. سپس متوجه شد که من می‌دانم و به من گفت که فقط برای یک قهوه با آن مرد ملاقات کرده است.

در واقع می‌دانم که آن‌ها در اوایل مارس ملاقات کرده بودند. سال ۲۰۲۱ و اینکه او قبل از اینکه داستان من با نوئمی شروع شود با او و سایر مردان روابط خیلی نزدیکی داشت.

برای نجات ازدواج‌مان هیچ کدام نخواستیم تلاشی کنیم. من می‌دانستم او چه کرده است. حتی اگر چیزی نگفتم که به تصویر او از او آسیبی وارد نشود. احتمالا خسته شده چون در واقع ازدواج تمام شده بود.

انتقاد از همسر سابق
توتی همسر سابق خود را سرزنش می‌کند که پس از خداحافظی با فوتبال به اندازه کافی هوای او را نداشته است.

«فسانه‌ها وجود ندارند. ما مانند هر زوجی فراز و نشیب‌هایی داشته ایم. سپس شکست خوردیم. بحران واقعی بین مارس و آوریل سال گذشته اتفاق افتاد اما من مدت زیادی بود که رنج می‌بردم.

فرانچسکو توتی خیانت همسرش را در تلفن همراه او کشف کرده است.

همه چیز از سال ۲۰۱۶ شروع شد. سال آخر فوتبالی من. خداحافظی از فوتبال کار آسانی نیست. کمی شبیه مردن است.

من از شانزده سالگی در سری آ بازی می‌کنم. و دلم برای چیزهایی تنگ می‌شد. آدرنالین، خستگی. در سخنرانی خداحافظی‌ام در استادیوم گفتم:» می‌ترسم، نزدیک من بمان. ” و هواداران رم هرگز من را تنها نگذاشتند.

پس از آن من نیز رم را ترک کردم، جایی که به عنوان مدیر کار را شروع کرده بودم. وقفه در کارم با مالکان قدیمی خیلی سخت و آسیب‌زا بود.

مثل اینکه مجبور بودم خانه را ترک کنم، شکننده بودم، فاقد تکیه گاه بودم، و ایلاری اهمیت این درد را درک نکرد. سپس ۱۲ اکتبر ۲۰۲۰ فرا رسید.

پدرم درگذشت. کووید. و آخرین بار در ۲۶ آگوست او را دیدم. می‌دانستم که او بیمار است و من نمی‌توانستم او را ملاقات کنم.

سپس خودم هم ویروس کووید را به شکل خشونت‌آمیزی گرفتم. ۲۵ روز در خانه حبس بودم، نزدیک بود که در بیمارستان بستری شوم.

خلاصه این که برای من زمان وحشتناکی بود. از طرف دیگر، همسرم، زمانی که بیشتر از همیشه به او نیاز داشتم، آنجا نبود. در بهار ۲۰۲۱ ما به طور قطعی وارد بحران شدیم. سال گذشته سخت بوده است. دیگر صحبتی بین ما وجود نداشت، دیگر چیزی وجود نداشت.

با این حال، توتی منکر اشتباهات خود در پایان ازدواج با ایلاری بلازی نیست.

وقتی یک رابطه از بین می‌رود هر دو طرف مقصرند. من باید بیشتر با او می‌بودم. به جای آن آخر هفته با دوستان بیرون می‌رفتیم. ایلاری هم آنجا بود؛ اما باید او را به شام می‌بردم، باید بیشتر به او توجه می‌کردم.

مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید