فکری: استقلال برای موفقیت در آسیا باید خیلی بهتر از این باشد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمود فکری در نشست خبری پس از دیدار استقلال و نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: به استقلال و هوادارانش تبریک می گویم. بازی خوبی انجام گرفت به جز آن 5-6 دقیقه ابتدایی که بازیکنان ما ترسیده بودند و جو استادیوم خالی آنها را گرفته بود در بقیه دقایقی بازی خوب کار کردیم.

وی افزود: ما اجازه ندادیم استقلال موقعیت های آنچنانی ایجاد کند و بازیکنان ما بعد از گل با اعتماد به نفس بهتری بازی کردند. حتی یک ضربه کاشته به تیر دروازه زدیم. در مجموع بازی مردانه ای انجام شد و فکر می کردم استقلال خطرناک تر باشد و بیشتر از این ما را اذیت کند و به همین دلیل با توجه به مشکلاتی که داریم بازیکنانم با غیرت و مردانه بازی کردند. ما باید سریع تر برای بازی با گل گهر آماده شویم تا تیم را در لیگ حفظ کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت در خصوص اعتراض نیمکت تیمش به داوری عنوان کرد: ما اعتراض داشتیم ولی مورد خاصی در نتیجه بازی رخ نداد. بیشترین اعتراض به خاطر وقت اضافه بود چون نیمه اول 3 دقیقه وقت اضافه گرفتند و در نیمه دوم 4 دقیقه. در بازی هایی که مساوی بودیم 7-8 دقیقه وقت اضافه می گرفتند. امروز استقلالی ها هم بدشان نمی آمد که بازی بخوابد اما در مجموع تیم داوری خوب کار کرد و من از آنها تشکر می کنم.

وی در خصوص اینکه تیمش بعد از دریافت گل موقعیتی به استقلال نداد عنوان کرد: برای ما مهم بود که از استقلال امتیاز بگیریم چون با توجه به شرایط جدول نیاز بود گل های زیادی دریافت نکنیم. ممکن است در روز آخر گل های خورده کمتر به ما کمک کند و مهم بود که نظم تیمی داشته باشیم، ما حتی می توانستیم گل بزنیم و به تیر دروازه زدیم شما می بینید در مسابقات خیلی ها حتی بدون موقعیت به گل می رسند و امروز ما فرصت گلزنی هم داشتیم و به حریف زیاد فرصت ندادیم.

فکری در خصصوص بگو ومگویی که در جریان بازی با سیاوش یزدانی داشت گفت: چرا نمی گویید سیاوش یزدانی با لفظ بدی با بازیکن تیم ما صحبت کرد؟ یزدانی حرفی به بازیکن ما زد که داور اصطلاحی که او به کار برد را شنید ولی گفت در این مورد به او کارت نمی دهم. اگر ما این کلمه را می گفتیم فوری کارت می گرفتیم ولی این اتفاق مقابل استقلال افتاد و جای دوری هم نرفت که بازیکن حریف کارت نگرفت.

وی تاکید کرد: در مجموع ما باید کمک کنیم تا داوران با آرامش بیشتری سوت بزنند.مطمئنا ما اگر به داوران کمک کنیم آنها بهتر سوت خواهند زد تا کسی از شیوه داوری ها ناراضی نباشد.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در خصوص وضعیت استقلال بعد از جدایی وی گفت: فوتبال حرفه ای است. من چندین سال در استقلال بازی کردم، بعد به عنوان دستیار و سپس سرمربی این تیم شدم. قبلا هم گفته ام خیلی مواقع مهم است که اخلاق را حفظ کنیم. چه در استقلال باشم یا نباشم احترام خیلی مهم است اما تاکید می کنم فکر می کردم استقلال خیلی بهتر مقابل ما بازی کند ولی به غیر از چند دقیقه اول که بازیکنان ما استرس داشتند در بقیه بازی  ترسشان ریخت و فوتبال خوبی بازی کردند.من امشب چیز خاصی از استقلال ندیدم و اگر این تیم می خواهد قهرمان حذفی و در آسیا موفق شود باید خیلی بهتر از این باشد.

وی ادامه داد: شاید نباید این سوال را جواب می دادم چون همین حرف ها برای من دعای خیر دارد! متاسفانه فضایی که در استقلال ایجاد شده به شکلی است که اگر هر کسی انتقاد کند برای او دعای خیر می کنند ولی همین ها را هم روی سرم می گذارم( باخنده)

خبرنگاری گفت شما از سبحان خاقانی که مقابل  پدیده گل زد استفاده می کردید و امروز او در ابتدای نیمه دوم تعویض شد که فکری پاسخ داد: شما بازی را دیدید و بهتر است من را وارد حواشی نکنید. کیفیت نفت مسجد سلیمان و استقلال را دیدید، بهتر است من زیاد وارد این داستان ها نشوم و برای استقلال در ادامه راه آرزوی موفقیت می کنم.

256 251

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی