مهاجم پرسپولیس اشتباه دربی را جبران کرد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، عبدی بعد از دو گلی که در دربی‌ها به ثمر رسانده بود، شاید البته برای ثبت پنجمین پنالتی دربی همچنان گزینه دور از انتظاری محسوب می‌شد اما اتفاقات و تصمیم‌گیری‌های داخل تیمی به شکلی پیش رفت که او پشت ضربه قرار گرفت و در نهایت آن را تقدیم سیدحسین حسینی کرد. 

از دست دادن پنالتی و در نهایت حذف از جام حذفی آن هم مقابل حریف دیرینه می‌توانست به یک هجمه سخت و سنگین علیه مهاجم جوان این تیم تبدیل شود و همه چیز به نام او نوشته شود اما هواداران پرسپولیس بر پایه تجربیاتی که داشته‌اند و البته درک شرایط حساس این تیم در فاصله سه هفته مانده به پایان فصل که می‌تواند رویای قهرمانی آنها برای پنجمین بار را هم با مشکل مواجه کند، سعی در روحیه دادن به عبدی کردند و او نیز به خوبی توانست در اولین بازی بعد از آن اتفاق تا حد زیادی آن را جبران کند.

عبدی که بعد از چند هفته نیمکت نشینی در تبریز و با تصمیم یحیی گل محمدی و کادرفنی‌اش فرصت حضور در ترکیب اصلی را به عنوان زوج شهریار مغانلو به دست آورده بود، به خوبی از این فرصت استفاده کرد و توانست مرد اول خط هجومی تیمش در نیمه اول لقب گیرد. قدرت پا به توپ و میل به حضور در محوطه جریمه حریف بارها در نیمه اول باعث ایجاد خطر روی دروازه ماشین سازی شد که ماحصل آن یک گل و یک پاس گل از سوی او در ۴۵ دقیقه ابتدایی بود. 

عبدی اولین گل تیمش را با سماجت بالا و در نهایت دید مناسب در تیرک دوم برای شهریار مغانلو ساخته و پرداخته کرد تا تیمش از فشار ناشی از گل اول بازی خارج شود و بازی بهتری را برابر حریف به نمایش بگذارد. عبدی روی گل دوم نیز با پرسی شدید روی خط دفاعی حریف و در نهایت با فراری از میانه میدان به خوبی توانست پاس در عمقی که برایش فراهم شده بود را به گلی دیگر تبدیل کرده و تیمش را بابت دستیابی به سه امتیاز این بازی راحت کند.

در صحنه گل سوم نیز عبدی به خوبی یکی از مدافعان ماشین سازی را مشغول خودش کرد تا نوراللهی بتواند پشت محوطه جریمه صاحب توپ شده و با کمی پیش روی و با ضربه ای تمام کننده تیمش را به برتری سه گله در نیمه اول برساند. 

عبدی به نظر می‌رسد به خوبی توانسته از فشار ناشی از دست دادن پنالتی مقابل استقلال و حذف برابر رقیب دیرینه خارج شده و با دستیابی به روحیه مناسب، تیمش را برای دستیابی به گلات در مسیر سه هفته مانده به پایان فصل کمک کند. باید دید عبدی در نیمه دوم هم ابتکار عمل در فاز تهاجمی تیمش را برعهده خواهد داشت یا مدافعان ماشین سازی مانع از این موضوع خواهند شد.

256 251

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی