صاحبان ایده و محصولات آموزشی نانو دعوت شدند

به گزارش روز سه شنبه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو،  رویداد «بازآتک» رویدادی است که با تلفیق سه مولفه: بازی و سرگرمی، آموزش و فناوری نانو و با هدف ساماندهی و کمک به ارتقای کمی و کیفیت محصولات آموزشی در حوزه نانو برگزار می‌شود، این رویداد در راستای «برنامه ساماندهی و توسعه محصولات آموزشی فناوری نانو» طراحی شده است.

صاحبان ایده یا محصول اولیه برای شرکت در این رویداد فناورانه می­ توانند فرم­‌های ثبت‌نام را تکمیل کرده و به همراه رزومه و مستندات طرح، حداکثر تا تاریخ ۳۱ مردادماه سال ۱۴۰۰ به دبیرخانه رویداد به آدرس ایمیل Nep@nano.ir ارسال کنند.

پس از انجام ارزیابی اولیه مستندات دریافتی در دبیرخانه، طرح­‌های منتخب برای داوری نهایی دعوت خواهند شد. در صورت اخذ تایید کمیته داوران، ایده‌ها و محصولات منتخب در فرآیند توسعه محصول وارد می‌شوند و زیر نظر راهبر (منتور) مورد تایید واحد ارزیابی و توسعه محصولات آموزشی نانو، فعالیت خود را تا رسیدن به یک نمونه اولیه قابل ارائه برای جذب سرمایه‌گذار ادامه خواهند داد.

در مسیر توسعه ایده و محصول، هر یک از تیم­‌های منتخب می­‌توانند از خدمات حمایتی بهره‌­مند شده و براساس گزارش عملکرد مستند، به ادامه فعالیت بپردازند.

ایده‌ها و محصولات آموزشی هدف در این رویداد می‌بایست در محورهای زیر از جمله ترویج و آموزش مفاهیم و مبانی فناوری نانو، آموزش کاربردهای فناوری نانو، شبیه­‌سازی دستگاه­‌ها و تجهیزات نانو، شبیه‌­سازی فرآیند تولید نانو مواد و محصولات نانو، آموزش و معرفی کاربردهای فناوری نانو در ترکیب با سایر فناوری‌های نوین (فناوری‌های همگرا یا NBICs) ارایه شود.

همچنین ایده‌ها و محصولات باید در قالب‌­های اسباب­‌بازی، بسته ­آموزشی (کیت)، نرم‌­افزار و اپلیکیشن آموزشی (ثبت‌نام از طریق رویداد جایزه بازی‌های جدی)، بازی‌ دیجیتال (ثبت‌نام از طریق رویداد جایزه بازی­‌های جدی) و تجهیزات آموزشی باشند.

شرکت کنندگان باید ایده ها و محصولات خود را تا پایان مرداد ماه ثبت نام و نتایج نهایی ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۰ اعلام کنند. حداکثر زمان آغاز پروژه‌ توسعه محصولات ۲۰ آذرماه ۱۴۰۰ و پایان پروژه و دستیابی به محصولات هدف ۲۰ اسفندماه ۱۴۰۰ در نظرگرفته شده است.

طرح‌­های نهایی در صورت موفقیت، به سرمایه‌­گذاران تخصصی در حوزه محصولات آموزشی، سرگرمی و اسباب­‌بازی معرفی شده و شرایط لازم برای عقد قرارداد سرمایه‌گذاری با حمایت ستاد ویژه فناوری‌ نانو و سایر نهادهای مشارکت‌کننده در این رویداد فراهم خواهد شد.

ایده‌ها و محصولات آموزشی نانو در قالب نرم‌افزار و اپلیکیشن آموزشی و همچنین بازی‌های دیجیتال می‌بایست از طریق «رویداد جایزه بازی‌های جدی» بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به آدرس https://survey.porsline.ir/s/wlXjCQE ثبت‌نام کنند و براساس فرآیند این رویداد، پیگیر مراحل توسعه محصول خود در زمینه آموزش مفاهیم و کاربردهای فناوری نانو باشند.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی در مورد شیوه‌نامه رویداد بازآتک به صفحه اختصاصی این رویداد در در سایت ستاد نانو به آدرس https://nano.ir/page/۱/۵۴۱۶/۲۵۱ مراجعه کنند.

آموزش

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی