ازدواج همزمان دو خواهر / داماد یک شبه دو عروس را به خانه برد! / ماجرا چیست؟

به گزارش ساناپرس؛ هر دختری دوست دارد در روز ازدواجش بهترین باشد و همسر آینده اش جز او به شخص دیگری توجه نکند ولی شاید هر دختری اینگونه نباشد و نه تنها به این مهم توجهی نکند، حتی حاضر به حضور دختر دیگری به عنوان همسر در کنار شوهرش هم باشد، تعجب نکنید چرا که این مسئله غیرممکن نیست، با ما همراه شوید تا بدانید که ماجرا از چه قرار است. رویای عجیب و جنجالی یک مرد برای ازدواج با ۲ دختر در یک روز با تصمیم باورنکردنی والدین بی تدبیر در حال محقق شدن بود، والدینی که اصرار آنها برای ازدواج دخترشان آنها را راضی به انجام چنین کار احمقانه ای کرد.

آقای “رامامورتی” ۳۱ ساله که مدتها بود به همراه خواهرش زندگی می کرد تصمیم به ازدواج گرفت اما ازدواجی که به قول خودش کاملا متفاوت باشد، او برای رسیدن به این تفاوت قصد داشت صاحب ۲ همسر شود آن هم در یک روز و یک ساعت یعنی در واقع آقای داماد شرط هنگام خواستگاری خود را ازدواج هم زمان با ۲ دختر مطرح می کرد.

خواهر “رامامورتی” ، دختر ۲۱ ساله ای را به عنوان گزینه ی مناسب برای ازدواج با برادرش انتخاب و به او معرفی کرد. همه چیز فراهم شد و آنها برای خواستگاری به منزل دختر رفتند که همان جا آقای داماد شرط ازدواج با ۲ دختر در یک روز را مطرح کرد، شرطی که قبل از طرح آن انتظار داشت واکنش تندی از والدین همسر آینده اش شاهد باشد اما در کمال ناباوری همه چیز طور دیگری اتفاق افتاد، والدین دختر جوان رضایت دادند که دختر کوچکتر آنها که ۲۰ سال داشت نیز با این مرد ازدواج کند یعنی دو دختر خود را به همسری یک مرد درآورند و دو خواهر با هم همسری مشترک داشته باشند.

همه چیز خیلی سریع پیش می رفت و تدارکات مراسم ازدواج باشکوه در حال تکمیل بود تا اینکه کارت دعوت این مراسم ازدواج جنجالی به دست میهمانان رسید. همه مدعوین مثل شما شوکه بودند و بیشتر از اقدام داماد از تصمیم نامناسب والدین دو عروس شوکه بودند.

ناراحتی ها از این تصمیم باعث شد تا یکی از افرادی که کارت دعوت داشت تصمیم گرفت تصویری از آن در فضای مجازی منتشر کند و از مسئولین درخواست رسیدگی به این اقدام از قرار معلوم خلاف مقررات ازدواج در کشور هند کند.

روز عروسی فرا رسید و آقای داماد با ۲ عروس که خواهر بودند وارد مراسم شد، او که از اینکه بالاخره توانسته جمعیتی را شاهد تحقق آرزویش کند خوشحال بود اما این خوشحالی زیاد طول نکشید و چندان پایدار نبود چرا که با حضور ماموران مرکز مسئول رسیدگی به تخلف در ازدواج همه چیز تغییر کرد.

مراسم به هم خورد و اقای داماد و والدین ۲ عروس این عروسی همراه ماموران به مرکز رفتند تا به تخلف آنها رسیدگی شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
برچسب‌های پربازدید