توصیه مهم سهیل مهدی به کمیته داوران برای هفته‌های پایانی

 سهیل مهدی مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال درباره تمهیدات سازمان لیگ برای برگزاری سه هفته پایانی مسابقات عنوان کرد: هفته آخر در اوج حساسیت است و این هفته فینال مسابقات لیگ دسته اول کشور و هفته آینده فینال مسابقات لیگ دسته دوم را شاهد خواهیم بود. در این چند هفته پیک مسابقات است.

وی گفت: قرار است سه هفته پایانی را به صورت همزمان برگزار کنیم. نمایندگان کمیته های اخلاق و انضباطی هم به مسابقات اعزام خواهند شد. به دلیل اینکه در بعضی از بازی ها شرایط صعود و سقوط تیم ها در نظر گرفته شده است تعداد ناظرین افزایش پیدا کرده است. از کمیته داوران تقاضا کردیم آماده ترین داوران خود را برای این سه هفته پایانی در نظر بگیرند. امیدوارم حداقل چالش را در مسابقات ببینیم و بازی‌های خوبی را برای هواداران محترم برگزار کنیم.

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال در گفت و گو با برنامه از فوتبال چه خبر ادامه داد: اگر ببینیم برگزاری مسابقات روی سلامت افراد بازیکنان تاثیر گذار است قطعاً روی برنامه‌هایمان تخفیفی قائل خواهیم شد. همچنین قانون جریمه برای مربیانی که در کنفرانس های مطبوعاتی شرکت نمی کنند در گذشته وجود داشته بین ۳ تا ۵ میلیون مربیان خاصی جریمه می‌شدند اما الان با افزایش میزان جریمه مواجه هستیم. اگر اصلاحیه وجود داشته باشند قطعاً در این فصل و یا نه در فصل آینده اعمال خواهد شد.

258 41

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی