ترکیب پرستاره بریتانیا برای المپیک 2020/عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، صفحه توئیتر اسکواکا نیوز لیست جالبی منتشر کرده که نشان می دهد حتی اگر تیم ملی بریتانیا در المپیک توکیو از سهمیه بازیکنان بزرگ سال خود نیز استفاده نکند، می تواند تیمی در اندازه قوی ترین تیم های جهان روانه مسابقات بکند. تیم ملی بریتانیا درون دروازه دو سنگربان جوان و آماده به نام های دین هندرسون و آرون رامسدل در اختیار دارد. در خط دفاعی نام بازیکنانی چون فیکایو توموری، جو گومز، کی‌ران تیرنی، آرون فان بیساکا، ترنت الکساندر آرنولد، بن وایت و اتیان آمپادو را می بینیم که اغلب در تیم های بزرگی بازی می کنند.

میسون مونت، جود بلینگهام، دکلان رایس، بیلی گیلمور و فیل فودن در بین ستاره های نسل جدید فوتبال انگلیس جای داشته و می توانند تا سال های سال در ترکیب تیم بزرگسالان نیز درخشان ظاهر شوند.

در خط حمله نیز نفراتی چون مارکوس راشفورد، دنیل جیمز، جیدون سانچو، بوکایو ساکا، کالوت لوین، میسون گرینوود و تامی آبراهام حضور دارند که اغلب بازیکنانی گران قیمت و توانا هستند و همین حالا نیز در تیم های مشهوری بازی می کنند. بدین ترتیب به نظر می رسد سه شیرها حداقل تا یک دهه اتی ترکیبی پرستاره و باکیفیت در اختیار داشته باشند. انگلیس در سال های اخیر موفق به رسیدن به نیمه نهایی جام جهانی و فینال یورو شده است.

ترکیب پرستاره بریتانیا برای المپیک 2020/عکس

258 41

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار