خبر فوری استقلال / بمب استقلال پاسخگو نیست! / عملکرد ضعیف بمب نقل و انتقالات آبی پوشان!

به گزارش ساناپرس، خبر فوری استقلال / بمب استقلال پاسخگو نیست! / عملکرد ضعیف بمب نقل و انتقالات آبی پوشان! مجید رضایی، کارشناس فوتبال و پیشکسوت باشگاه استقلال درباره پیروزی یک بر صفر این تیم برابر مس کرمان اظهار کرد: در نیمه اول، کار برای استقلال سخت بود چرا که مس بسته بازی می‌کرد و آبی‌ها هم نتوانستند موقعیت ایجاد کنند. تغییر تاکتیک در این دیدار مشاهده شد و احتمالا دلیلش این است که از هفته‌های بعد، ساپینتو بخواهد از قایدی به عنوان بازیکن اصلی استفاده کند.

بمب‌ نقل و انتقالات در استقلال جواب نمی‌دهد/ او در دوره نخست حضورش هم خیلی خوب نبود
ایسنا نوشت: وی ادامه داد: هم در بازی قبل و هم در این بازی سانتر از کناره‌ها روی دروازه مس زیاد بود و مس هم با آنالیز دیدار استقلال و ملوان به این شناخت رسیده بود و نگذاشت که حردانی و جلالی سانترهای خوبی دلشته باشند. استقلال خسته بازی می‌کند و با این روش بازی مقابل تیم‌های بزرگ‌تر نتیجه نمی‌گیرد. البته ۶ امتیاز از ۳ بازی بد نیست اما باید قبول کنیم که استقلال بار فنی خوبی در این دیدار نداشت و تک گل بازی هم روی خلاقیت یامگا به ثمر رسید.

رضایی درباره عملکرد نه چندان خوب محبی و شهباززاده در این دو هفته توضیح داد: بعضی از بازیکن‌ها در استقلال جواب نمی‌دهند. شهباززاده در دوره نخست حضورش در استقلال هم خیلی خوب نبود و بد هم جدا شد. شرایط در سپاهان برای او بهتر بود و شاید یکی از دلایل خوب نبودنش این است که هنوز نتوانسته با فشار بازی در استقلال کنار بیاید. او برابر ملوان اصلا خوب نبود و فکر می‌کنم ساپینتو برای این که او را کمک کند، در این بازی به او میدان داد. در کل استقلال هنوز ناهماهنگ است و برای رقابت با تیم آماده‌ای چون سپاهان، هنوز کار دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
برچسب‌های پربازدید