اولین نرخ قیمت دلار پس از پاسخ آمریکا/ دلار ۱۰ تومان می شود

به گزارش ساناپرس، تحلیل گران فنی باور دارند دلار برای اینکه در مسیر صعودی قرار بگیرد،‌ حداقل باید بتواند خود را بالای سطح ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان تثبیت کند.

در حالی که در ابتدای روز چهارشنبه،‌ بازار شرایط نزولی داشت و حتی دلار به زیر کانال ۲۹ هزار تومانی رفته بود، از اواخر روز، صعودی ها قدرت را به دست گرفتند و توانستند اسکناس آمریکایی را تا محدوده ۲۹هزار و ۴۰۰ تومان بالا ببرند.

آمریکا پاسخ پیام پیشنهادی ایران درباره مذاکرات هسته ای را داده است و این موضوع می تواند در روز آخر هفته،‌ فضای بازار ارز را ملتهب کند. دیشب بخشی از معامله گران این خبر را برجسته می کردند که آمریکا درخواست های ایران را رد کرده است و خواست های جدیدی را نیز از سوی خود مطرح کرده است. این اظهارات که از سوی سایت العربیه منتشر شده بود، در بازار داخلی چندان مورد استقبال قرار نگرفت. با این حال،‌ اگر اخبار یاد شده صحت داشته باشد، شانس احیای برجام را کاهش می دهد و این موضوع موجب می شود که خریداران با قدرت نمایی بیشتری وارد بازار ارز شوند.

تحلیل گران فنی باور دارند دلار برای اینکه در مسیر صعودی قرار بگیرد،‌ حداقل باید بتواند خود را بالای سطح ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان تثبیت کند. از آن سو،‌کاهشی های بازار بدون شکستن حمایت ۲۸ هزار و ۸۰۰ تومان،‌ نمی توانند قیمت را چندان دستکاری کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
برچسب‌های پربازدید