رونمایی از 3 ستاره خارجی یحیی / معرفی بازیکنان

به گزارش ساناپرس، از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که آلفرد فینبوگاسون، ووکاش تئودورشیک و ویلفرد بونی سه مهاجم معرفی شده به گل محمدی برای حضور در سرخ های تهران

هستند که هیچکدام آمار جالب توجهی ندارند.

سه مهاجمی که به یحیی گل محمدی برای حضور در پرسپولیس معرفی شده‌اند آماری عجیب و ناامید کننده داشته‌اند.

بعد از جذب یورگن لوکادیا توسط پرسپولیس، یحیی گل محمدی به مدیران این باشگاه اعلام کرد برای تقویت خط حمله خود به یک مهاجم دیگر خارجی نیاز دارد. از همین رو باشگاه پرسپولیس مذاکراتی را با شیخ دیاباته مهاجم اسبق استقلال آغاز کرد هرچند این مذاکرات تا امروز به نتیجه نرسیده. در همین خصوص اعلام شد که منهای دیاباته باشگاه پرسپولیس با چند مهاجم آزاد دیگر در حال مذاکره است و البته چند مهاجم خارجی هم به باشگاه پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی معرفی شده‌اند. بر همین اساس اعلام شد که سه مهاجم کارنامه‌دار به سرمربی پرسپولیس معرفی شدند البته اینکه مورد تایید قرار بگیرند یا خیر مشخص نیست.

طبق اعلام رسانه‌ها آلفرد فینبوگاسون ایسلندی با سابقه حضور در تیم ملی کشورش و باشگاه‌هایی مانند آگزبورگ آلمان، رئال سوسیه‌داد اسپانیا و المپیاکو یونان. ووکاش تئودورشیک لهستانی مهاجم اسبق تیم ملی لهستان و باشگاه‌های اودینزه، اندرلخت، دیناموکیف، ویچنزا و ویلفرد بونی مهاجم اسبق تیم ملی ساحل عاج، منچسترسیتی، سوانسی، استوک سیتی و نایمنخن هلند، بازیکنان معرفی شده به پرسپولیس هستند.رزومه و تجربه این سه مهاجم بسیار چشمگیر و قابل توجه است، اما نکته مهم شرایط این بازیکنان در فصل گذشته اروپا بوده است. آلفرد فینبوگاسون فصل گذشته در آگزبورگ و بوندس‌لیگا ۱۰ بازی انجام داده و ۲ گل زده. او در پایان فصل هم بازیکن آزاد شده. نکته مهم اما اینجاست که این بازیکن باسابقه ۷ سال بازی در این تیم آلمانی، فصل گذشته ۱۶ بازی را به علت مصدومیت از دست داده است.

ووکاش تئودورشیک هم آمار ناامید کننده‌ای را فصل گذشته به جا گذاشته است. این مهاجم لهستانی فصل گذشته چهارده بازی برای ویچنزا ایتالیا در سری بی انجام داده و فقط یک گل به ثمر رسانده است!اما عجیب‌ترین آمار را ویلفرد بونی دارد. بونی سال ۲۰۲۲ هیچ بازی انجام نداده و فقط سال ۲۰۲۱ دو بازی برای نایمنخن هلند آنهم بدون گل زده ثبت کرده و بقیه را هم مصدوم بوده. بونی سال ۲۰۱۹ در الاتحاد عربستان بوده و مدت‌ها هست که شرایط بازی ندارد اما بازهم از طرف برخی ایجنت‌ها به سرمربی و مدیران پرسپولیس معرفی شده است. این یعنی این ۳ بازیکن روی هم سال گذشته ۳ گل زده‌اند!

در نتیجه به نظر می‌رسد اگر حضور دیاباته در پرسپولیس منتفی شود مهاجم دوم و خارجی سرخپوشان از بین این سه مهاجم بالا نخواهد بود، چون آمار گلزنی تک تک بازیکنان پرسپولیس از این ۳ بازیکن بیشتر است.

اخبارورزش
 
خرید و فروش بیت کوین BTC در نوبیتکس
دانلود جدیدترین سریال‌های ایرانی
آخرین اخبار
برچسب‌های پربازدید
وبگردی