رئیسی برای چینش کابینه با شورای ائتلاف مشورت می کند

امیر ابراهیم رسولی، درباره گزینه‌های شهرداری تهران، گفت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از لحاظ جریانی وارد مصادیق شهرداری تهران نمی‌شود اما می‌تواند شاخص‌هایی را به شورای شهر ششم پیشنهاد دهد.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب افزود: شورای ائتلاف کمک کرد این لیست (اصولگرای شورای شهر ششم) در انتخابات ۲۸ خرداد پیروز شود و از وظایف اعضای شورای شهر تهران این است که پس از استقرار، برنامه نامزدهای شهرداری را بررسی کرده و یک نفر را انتخاب کند.

رسولی یادآور شد: پس از معرفی تعدادی از گزینه‌های شهرداری از سوی اعضای منتخب شورای شهر تهران، ظاهرا در یک جمع بندی اولیه ۱۲ نامزد دارای شاخص‌های مدنظر در معرض رای اعضای شورای شهر تهران قرار می‌گیرند.

وی درباره ترکیب کابینه سیزدهم و جایگاه مشورتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، گفت: رییس جمهوری منتخب احتمالا این شورا را مورد مشورت می‌دهد. باید رییسی کابینه خود را معرفی کند بعد می‌توانیم نسبت به تحقق وعده‌هایی که داده قضاوت کنیم.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، یکدست شدن قوا را از جهاتی مفید دانست و خاطرنشان کرد: از این جهت می‌تواند به حال کشور مفید باشد که قوا تلاش هماهنگی برای رفع مشکلات مردم انجام دهند.  

رسولی عنوان کرد: به نظر می‌رسد قوا ضمن حفظ استقلال با هدف نفع جمعی و منافع ملی همدیگر را تکمیل و امورات حکمرانی را تسهیل کنند. بنابراین دولت و مجلس چابک تر عمل خواهند کرد و بر محور رضایت جامعه حرکت می‌کنند.

27215

سیاسی

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی