پیش بینی هواشناسی / وضعیت آب و هوا امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش ساناپرس؛ براساس پیش بینی سازمان هواشناسی از عصر امروز برای بیشتر نقاط کشور بخصوص تهران افزایش ابر به همراه رگبار باران ، رعدوبرق و وزش باد را پیش بینی کرد.

سه شنبه در ارتفاعات البرز مرکزی واقع در استان‌های قزوین، البرز، تهران و سمنان، برخی نقاط آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی همچنین در ارتفاعات جنوب سیستان وبلوچستان، هرمزگان، جنوب فارس و بوشهر در ساعات بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر گاهی رگبارورعدوبرق و وزش باد رخ می‌دهد در استان‌های مرزی واقع در غرب و جنوب غرب کشور گردوغبار رقیق و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست و در شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید گاهی همراه با خیزش گردوخاک پیش بینی می‌شود.

چهارشنبه تا جمعه وزش باد شدید در نوار شرقی ادامه داشته و فقط در ارتفاعات جنوب سیستان وبلوچستان و شرق هرمزگان در ساعات بعدازظهرافزایش ابر گاهی رگبار پراکنده رخ می‌دهد و در سایر مناطق کشور جوی آرام و پایدار حاکم است. شنبه وزش باد فقط در منطقه زابل ادامه خواهد داشت و در غالب مناطق کشور هوای گرم و آرام استقرار دارد طی روزهای سه شنبه و چهاشنبه شرق دریای عمان و نیمه غربی خلیج فارس مواج پیش بینی می شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
برچسب‌های پربازدید