معلمان طرح مهرآفرین / اعتراض معلمانی که از رتبه بندی محروم شدند

به گزارش ساناپرس؛ جمعی از معلمان طرح مهرآفرین وزارت آموزش و پرورش خواستار انجام ترتیبات لازم برای مشمولیت این معلمان در قانون رتبه‌بندی شدند.

جمعی از معلمان طرح مهرآفرین وزارت آموزش و پرورش در کارزاری از رئیس‌جمهور، وزارت آموزش و پروش، رئیس مجلس و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواستار انجام ترتیبات لازم برای مشمولیت این معلمان در قانون رتبه‌بندی شدند.

در متن این کارزار آمده:
«به استحضار می‌رساند در سال ۱۳۹۱ و قبل از آن، در طرح مهرآفرین تعداد بی‌شماری معلم جذب آموزش و پرورش شدند که طی این سال‌ها در شغل معلمی خود موفق بوده‌اند اما متأسفانه هنوز تبدیل وضعیت آن‌ها از پیمانی به رسمی انجام نشده است. درحالیکه استخدام نیروهای طرح مهرآفرین مطابق با قوانین بوده است و اینک کە قانون رتبه‌بندی معلمان به صراحت همه معلمان را فارغ از نحوه استخدام، مشمول قانون رتبه‌بندی معلمان می‌داند محروم کردن ۸۰هزار نفر از معلمان مهرآفرین غیرمنطقی است.

لذا خواهشمندیم سریعاً معلمان طرح مهرآفرین را به لیست مشمولین رتبه‌بندی و پرداخت علی‌الحساب اضافه فرمایید.»

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

  • سلام علیکم
    در مورد عدم رتبه بندی معلمان استخدام طرح مهر آفرین که جناب آقای وزیر استناد به مصوبه شماره ۸۳۳ شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال ۹۹ میکنند کسی نیست به ایشان بفرماید که در قانون چیزی به نام ((قانون عطف به ماسبق نمی شود)) است اکثر نیروهای مهرآفرین در سالهای ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ استخدام شده اند و این مصوبه اصلا وجود خارجی نداشت

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
برچسب‌های پربازدید