خبر مهم برای معلمان / جزئیات مهم از رتبه بندی معلمان ۱۴۰۱

به گزارش ساناپرس؛ حمیدرضا نجف‌پور کردی روز گذشته در سی‌و‌ششمین اجلاس مدیران و رؤسای آموزش و پرورش با ابراز اینکه “بنای بیان مشکلات و نازیبایی‌های گذشته را ندارم و باید با رویکرد مدیریت علم استراتژیک و از جنس امیدآفرینی رو به جلو حرکت کرد”، بیان کرد: این مجموعه با ۱۰ چالش اساسی مواجه است و مهم‌ترین چالشی که فرهنگیان در جلسات حضوری و مجازی مطالبه دارند، تحویل و تسهیم ارزش مالکانه بعد از ۱۰ سال است که با تدبیر هیئت امنا کارهایی را انجام دادیم.

وی ادامه داد: جلسات کارشناسی در قالب ۱۵۰۰ نفرساعت برای تعیین سهم ارزش مالکانه انجام شد و رو به جلو کار را از جنس امیدآفرینی پیش می‌بریم.

مدیرعامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، چالش بعدی را بی‌اعتمادی نسبت به کارکرد صندوق و خود این مجموعه دانست و گفت: عدم وجود نظام ارتباطی با معلمان و دستیابی به سودی که وعده داده شده بود هم چالشی جدی‌تر در این مجموعه است.

نجف‌پور تصریح کرد: با ضرر مالی بانک سرمایه که بیش از ۴۰ هزار میلیارد تومان بود لکه نازیبایی ایجاد شد که سعی داریم آن را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: بانک سرمایه با این بدهی و مشکلات در آینده نزدیک احیا می‌شود البته همچنان باید از ظرفیت حاکمیت بهره بگیریم و با بانک مرکزی نیز برای احیای آن جلساتی داشتیم.

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: مطالبات سنواتی به‌میزان ۴ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان داریم.

نجف‌پور به حل مشکلات پرونده‌های گوناگون پتروشیمی و حقوقی هم اشاره و اظهار کرد: حدود ۹۰۰ پرونده حقوقی به‌ارزش ۱۷ هزار میلیارد تومان نیز که از مشکلات اساسی صندوق بود رفع شد.

وی بیان کرد: سند راهبردی برون‌رفت از این چالش‌های اساسی و سایر موارد مدیریت سرمایه و ریسک آن نیز تدوین شد.

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان در مورد انتصابات تصریح کرد: انتصابات مبتنی بر تفکر دولت انقلابی است و فرهنگیان و فرزندان آنها نیز در اولویت قرار دارند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
برچسب‌های پربازدید