دردسر استقلال تازه شد / خبرهای بد در راه است

به گزارش ساناپرس، ندادن یک نامه به مهاجم تیم فوتبال استقلال برای مسئولان این باشگاه مشکلاتی را به وجود آورد.

پس از اینکه ریکاردو ساپینتو سرمربی تیم فوتبال استقلال ارسلان مطهری و سیدمحمد حسینی را در لیست مازاد قرار داد تا جا برای ثبت قرارداد سیاوش یزدانی و کاوه رضایی باز شود، مسئولان استقلال تلاش زیادی کردند تا با این دو بازیکن به توافق برسند.

حسینی از طریق مدیربرنامه‌هایش به باشگاه استقلال اعلام کرد با گرفتن ضرر و زیان قراردادش را فسخ می‌کند. البته باشگاه استقلال خیلی با مدافع فصل گذشته هوادار به مشکل نخورد و این بازیکن به تراکتور تبریز پیوست. مطهری اما، نه تنها راضی به فسخ قرارداد یا رفتن به تیمی دیگر به صورت قرضی نشد، بلکه اعلام کرد حاضر به توافق نیست.

این بازیکن که میان هواداران استقلال محبوب است، روز گذشته در محل تمرین آبی‌پوشان حضور یافت. برخلاف اینکه، برخی‌ها عنوان کردند مطهری با استقلال تمرین کرد اما این بازیکن برای گرفتن نامه عدم نیاز سرمربی استقلال به محل تمرین رفته بود. مهاجم استقلال از سرپرست تیم خواست تا یک نامه به او بدهند و قید کنند به او برای ادامه فصل نیاز ندازند، اما به مطهری توضیح داده شد که محل تمرین جایی برای دادن نامه نیست و باید به باشگاه برود.

همین مسئله باعث ناراحتی دوباره مطهری شد و این بازیکن با وجود تلاش مسئولان استقلال راضی به فسخ قراردادش نشد تا مشکلاتی برای ثبت قرارداد یزدانی و رضایی به وجود بیاید.

اخبارورزش