اسماعیلی: به دنبال شکست مجیدی در دربی بودند تا او را برکنار کنند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، فرشید اسماعیلی درباره اینکه مدیرعامل  استقلال مدعی است من فقط کار اجرایی می‌کنم و هیات مدیره باید پول بیاورد، گفت: هیات مدیره کیست؟ همان آقایی که چند روز قبل  آمد اینجا و قول داد و رفت؟ 

بازیکن استقلال درباره اینکه آن فرد اصغر ملکیان بود، گفت: وی را نمی‌شناسم. آن از ما بازیکنان بیشتر پیشنهاد داشت. درست نمی‌گویم؟ آپشن‌های خودش را می‌گفت.  

اسماعیلی درباره ماجرای احضارش به کمیته انضباطی استقلال عنوان کرد: باشگاه کمیته انضباطی دارد. به من نامه زده اید اما به مردم می گویید نامه نزدم؟ سپس می روید و در دادگاه به دلیل نشر اکاذیب از من شکایت می کنید؟ چه حرفی زده‌ام؟ مگر از وی می ترسم. چرا باید آینده منِ جوان دست یک نفر بیفتد که وقتی از فوتبال چیزی نمی داند برای من تصمیم بگیرد.

وی ادامه داد: تا الان 20 درصد جریمه شده ام. اصلا مهم نیست و 80 درصد دیگر هم جریمه کند. عارف غلامی رباط پاره کرد. من هم اکنون با این شرایط تمرین کنم، مصدوم می‌شوم.

بازیکن استقلال درباره اینکه مددی بعد از بازی با دربی از ورزشگاه خارج شد، تصریح کرد: مددی جرات نمی‌کند از بین مردم بیاید. او را نمی‌خواهند. منِ فرشید اسماعیلی اگر یک روز به درد استقلال نخورم، خودم می‌روم. این تیم برای من و شما نیست و برای مردم است. آنها گناه دارند. با مردم چنین کاری نکنید. 

اسماعیلی ادامه داد: درباره قراردادی هم که مددی می‌گوید، مدیرعامل قبلی بسته است باید بگویم؛ وقتی آمد گفت قرارداد را کم کنید اما قراردادی که بسته شده را نمی توان کم کرد. به همین دلیل مددی گفت چه کنم ؟ با خودش گفت بنشینم با بازیکنان صحبت کرده و آنها را عصبی کنم تا چیزی بگویند و جریمه‌شان کنم. در این باشگاه به جز جریمه کردن کار دیگری نداری؟ هر روز برای بازیکن نامه می‌آید. از این وضعیت خسته شدم. وقتی گوشی ‌ام را باز می‌کنم می‌بینم بار دیگر نامه باشگاه است. حتی ظهر بازی نامه می‌دهند.

وی اضافه کرد: اصلا برنامه شان این بود تا استقلال در دربی ببازد و فرهاد مجیدی را بردارند اما نقشه شان خراب و نقش بر آب  شد. 

بازیکن استقلال درباره احتمال شکایت مدیرعامل باشگاه از خودش توضیح داد: اصلا برای من مهم نیست. یک هفته قبل اینجا می‌آید و به بازیکن قول می‌دهد تا به وی پرداختی داشته باشد، اما شب بازی دربی که بازیکن باید تمرکز کند به هتل می آید یا روز قبلش سر تمرین می‌گوید می‌خواهیم به شما چک بدهیم. گفتیم پول نخواستیم، ما را رها کنید تا بازی را ببریم. چرا دنبال این هستید ذهن بچه‌ها را به هم بزنید.

اسماعیلی عنوان کرد: شش سال است در این تیم هستم. از داریوش شجاعیان بپرسید که آیا  نگفتم اینها قبل دربی پیدا می شوند. قبل از دربی می‌آیند و می‌خواهند ذهن بچه‌ها را به هم بزنند؟ از اینکه دربی را بردیم ناراحت هستند. 

وی درباره احتمال حضورش برای فصل آینده در لیگ ستارگان قطر گفت: فعلا که چیزی معلوم نیست ولی باید یک بحث کنم. قرارداد 9 بازیکن دیگر آخر فصل تمام است. دو هفته دیگر باید لیست بدهید و چگونه می‌خواهید با بازیکنی که 25 درصد پول گرفته تمدید کنید؟ آقای هوادار چه بگویم. دو روز دیگر اگر تمدید نکنیم می گویند بازیکن مقصر است اما از الان به فکر باشید.

252 252

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی