طلاق جواد عزتی و ازدواج مجدد با خانم بازیگر جوان

به گزارش ساناپرس، حالا پس از این ادعا، برخی سایت‌ها و رسانه‌های داخلی شایعه ازدواج مجدد جواد عزتی را به استناد تصویری مشترک از او با ستاره پسیانی سر زبان‌ها انداخته اند.تصویری که مربوط به مراسم اکران فیلم سینمایی دوزیست در پردیس سینمایی آزادی است و هفته گذشته با حضور با حضور جواد عزتی، هادی حجازی‌فر، ستاره پسیانی، پژمان جمشیدی، مجید نوروزی، الهام اخوان و برزو نیک‌نژاد برگزار شد. اما بررسی ما نشان می‌دهد که این شایعه نیز همچون ادعای طلاق جواد عزتی و مه لقا باقری بی پایه و اساس است و صحت ندارد.

1305271_667

 جواد عزتی، با فیلم سینمایی دوزیست روی پرده سینما است و بازی او در این اثر مورد توجه قرار گرفته است. مه لقا باقری نیز با سریال یاغی در مرداد ماه توجه مخاطبان و منتقدان را به خود جلب کرد. زوج بازیگری که در طول دو سال اخیر بازی‌های قابل دفاعی را در زخم کاری و یاغی به نمایش گذاشتند.

اما حالا جواد عزتی و مه لقا باقری با شایعه‌ای تازه روبرو شده اند. در این رابطه برخی سایت‌ها و رسانه‌های داخلی با استناد به برخی نشانه‌های عجیب، شایعه طلاق و ازدواج مجدد جواد عزتی را سر زبان‌ها انداخته اند.

این سایت‌ها و رسانه‌های داخلی، در نخستین گام به صفحه این دو بازیگر اشاره کرده اند و گفته اند که این دو در طول دو سال اخیر هیچ تصویر مشترکی را به اشتراک نگذاشته اند، این در حالی است که جواد عزتی و مه لقا باقری هر سال به مناسب سالگرد ازدواج شان تصویری در صفحه اینستاگرام خود منتشر می‌کردند.

آن‌ها به استناد این اتفاق ادعای احتمال طلاق این دو را مطرح کرده اند. شایعه‌ای که به نظر می‌رسد بی پایه و اساس باشد.

حالا پس از این ادعا، برخی سایت‌ها و رسانه‌های داخلی شایعه ازدواج مجدد جواد عزتی را به استناد تصویری مشترک از او با ستاره پسیانی سر زبان‌ها انداخته اند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
برچسب‌های پربازدید