شکارچی نامرئی سپاه پاسداران و ارتش ایران را بشناسید +عکس

قدرت موشکی جمهوری اسلامی  زیر ساخت استقرار امنیت پایدار را در کشور ایجاد کرده است، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با حرکت در مسیر راهبرد «ما می‌توانیم» و ساخت محصولات دفاعی بومی، مأموریت‌های خود را در جهت استمرار این امنیت در کشور انجام می‌دهد.
 
قدرت دفاعی ایران امروز به موشک‌های مدرن و پیشرفته با توانمندی‌هایی مانند نقطه‌زنی و رادار گریزی مسلح شده است، این قدرت درصد اشتباه دشمن برای تهدید مرزهای جمهوری اسلامی ایران را به حداقل رسانده است و توانسته برای کشور بازدارندگی ایجاد کند.

شکارچی نامرئی سپاه پاسداران و ارتش ایران را بشناسید +عکس
  
موشک «محراب»، موشکی سطح به هوا و محصول دفاعی میان برد است، این موشک قابلیت انهدام اهداف زمینی، هوایی و دریایی را دارد، رادار گریزی از ویژگی‌های خاص محراب ایرانی است.
 
موشک محراب، با سامانه «ضد سامانه‌های راداری» مجهز شده است، برد این محصول دفاعی بومی حدود ۴۰ کیلومتر است، این موشک کاملاً ایرانی شکارچی نامرئی سامانه‌های راداری دشمن است.
  
تجهیزات سنگین نیروهای مسلح به موشک محراب مجهز هستند و در این راستا ناوچه‌ها و ناوشکن‌های نیروهای دریایی ارتش و سپاه به این سلاح مسلح شده‌اند، این اقدام زرهی بر تن ناوچه‌ها در مقابل پرنده‌های متجاوز دشمن است.

2727

سیاسی

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی