بمب استقلال، پرسپولیس شد!/ تغییرات نهایی در لیگ ۲۲

به گزارش ساناپرس، محمد محبی ستاره بوشهری چند سال پیش در آستانه پیوستن به پرسپولیس قرار داشت.

محمد محبی وینگر تکنیکی بوشهری در سپاهان گل کرد و در زمان مربیگری ویلموتس به تیم ملی هم دعوت شد. در ماجرای خرید قطعی مغانلو توسط سپاهان، محبی با پیشنهاد تیم سانتاکلارا پرتغال روبرو شد و مدیران سپاهان هم محبی را وارد معامله خرید شهریار از این باشگاه پرتغالی کردند.

محبی در فصلی که گذشت، اکثرا نیمکت نشین بود و نتوانست آنطور که باید و شاید در لیگ پرتغال موفق شود. همین موضوع باعث شد تا محبی تیم ملی را از دست بدهد. نیمکت نشینی‌های پی در پی، از دست دادن تیم ملی و رسیدن چند پیشنهاد خوب از ایران باعث شد تا محمد تصمیم به بازگشت بگیرد و بخواهد در سال منتهی به جام جهانی در ایران بازی کند.

استقلال که مشتری جدی این بازیکن بود، طی روزهای گذشته مذاکرات فشرده ای با باشگاه سانتاکلارا و خود محبی انجام داد و در نهایت موفق شد با این باشگاه پرتغالی به توافق برسد. محبی که برای پیوستن به استقلال به ایران آمده، قرارداد یک ساله خود را با این تیم به امضا رساند ولی به دلیل اینکه باشگاه استقلال هنوز نتوانسته رضایتنامه این بازیکن را از باشگاه پرتغالی بگیرد، پیوستن محبی به جمع آبی‌ها را رسما اعلام نکرده است.

نکته جالب در خصوص بمب نقل و انتقلات استقلالی‌ها این است که محبی چند سال قبل قرار بود راهی پرسپولیس شود ولی مخالفت مدیرعامل وقت سرخ پوشان باعث شد این بازیکن راهی سپاهان شود. محبی که فوتبالش را در شاهین بوشهر آغاز کرد، در همین تیم رشد کرد و ستاره شد. قبل از رفتن این بازیکن به سپاهان، محبی به پرسپولیس پیشنهاد شد و در آستانه پیوستن به این تیم قرار داشت. با وجود علاقه محبی به حضور در پرسپولیس، مدیرعامل وقت این باشگاه در اقدامی عجیب قید جذب این ستاره را زد و اعلام کرد پرسپولیس به چنین بازیکنی نیاز ندارد. آقای مدیرعامل که خیلی هم فوتبالی نبود، خطاب به نماینده محبی اعلام کرد، پرسپولیس جای چنین بازیکنان ناشناخته ای نیست و این باشگاه به ستاره نیاز دارد تا جذب بازیکنی که در لیگ یک حضور داشته است.

نکته جالب توجه اینکه محبی بعد از منتفی شدن حضورش در پرسپولیس راهی سپاهان شد و در همان سال در ورزشگاه آزادی دروازه پرسپولیس را باز کرد و با بازی درخشان خود زمینه ساز باخت سرخ پوشان شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
برچسب‌های پربازدید