خبر بد برای یحیی / بازیکن فوق ستاره نیامده فسخ کرد

به گزارش ساناپرس؛ یورگن لوکادیا مهاجم هلندی مورد نظر باشگاه پرسپولیس با درخواست مالی بالایش مانعی شده تا توافقات بین این بازیکن و این باشگاه انجام شود.

امیرعلی حسینی مسئول روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس که چند روز قبل راهی ترکیه شده بود تا مذاکرات با این بازیکن را انجام دهد به تهران بازگشته، اما از توافق با این بازیکن خبری نیست.این در حالی است که فصل جدید لیگ‌ برتر از جمعه هفته جاری آغاز می شود و سرخپوشان همچنان در جذب مهاجم ناموفق بوده اند.

مشکل پرسپولیس و این مهاجم اصل قرارداد نیست. ظاهراً تمام اختلاف پرسپولیس و یورگن لوکادیا بر سر ۳۰۰ هزار دلار آپشن است، نه اصل قرارداد!

در واقع اگر لوکادیا در طول فصل با عملکرد درخشان خودش آپشن‌های قرارداد را فعال کند،پرسپولیس علاوه بر رقم اصلی که شنیده می شود ۸۰۰ هزار دلار است،باید ۳۰۰ هزار دلار دیگر به این مهاجم پرداخت کند که باشگاه تا کنون بر سر این آپشن که اتفاقا لوکادیا خیلی بر آن اصرار دارد،به توافق نرسیده است.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

  • هرچی.ادم.اشقال..رزلوشن.مانند.درویش..محمدی.واون.گل.محمدی.ریخته.اومدن.پرسپولیس.ازبیخ.وبن.نابود.کنند.برند.هروی.دوزد.شیاد…به.اسم.مسءول.ریخته..پرسپولیس.استعفا.درویش.محمدی.گل.محمدی..اسم.پرسپولیس.به.لجن.کشیدید..

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
برچسب‌های پربازدید