مدیران پرسپولیس در دوماه گذشته به دنبال جلب نظر یحیی گل‌محمدی و خرید مهاجم خارجی برای تیم‌شان بودند، اما با وجود مطرح شدن نام‌های متعدد و به میان آمدن اسم بازیکنانی چون گادوین منشا و کاسیانو دیاس، هنوز خرید خارجی سرخ‌پوشان نهایی نشده و خبری از رونمایی از مهاجم تازه‌وارد پرسپولیس نیست.

یحیی گل‌محمدی لیست بلندبالایی از مهاجمان خارجی مدنظرش را به ترتیب اولویت به مدیران باشگاه ارائه کرده اما تحت قرارداد بودن این بازیکن و هزینه سنگین رضایت‌نامه برخی از آن‌ها باعث شده تا یکی پس از دیگری گزینه‌های مدنظر سرمربی پرسپولیس از جمع سرخ‌پوشان دور شوند.

مدیران پرسپولیس بعد از حواشی ایجاد شده در فضای مجازی به‌دنبال انجام مذاکره چراغ‌خاموش برای جذب مهاجم بوده‌اند و روز گذشته محمد محمدی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که فرآیند جذب مهاجم خارجی برای سرخ‌پوشان به مرحله پایانی خود رسیده و خیال مدیران باشگاه از جذب مهاجم برای تیم‌شان آسوده شده است! البته که محمدی نامی از گزینه توافق شده به میان نیاورد تا همچنان بازار گمانه‌زنی‌ها در فضای مجازی داغ باشد.

خرید جدید سرخ‌پوشان با سابقه گلزنی به بایرن‌مونیخ و دورتموند؟

یورگن لوکادیا مهاجم هلندی و ۲۸ ساله سابق پی‌اس‌وی آیندهوون، برایتون، هوفنهایم و بوخوم یکی از گزینه‌های مطرح شده در فضای مجازی است. لوکادیا که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی هلند در تمامی رده‌های سنی (به جز بزرگسالان) را در کارنامه خود دارد، توانسته در دوران فوتبالی خود مقابل تیم‌های بزرگی چون بایرن‌مونیخ، آرسنال و دورتموند گلزنی کند و آمار جالب‌توجهی در گلزنی دارد.

لوکادیا که انتشار تصویرش در هواپیما روز گذشته در فضای مجازی خبرساز شد، در ۳۰۶ بازی توانسته ۱۰۸بار گل بزند و ۴۶ گل بسازد تا با کارنامه‌ای قابل‌قبول به عنوان یکی از گزینه‌های تقویت خط حمله پرسپولیس مطرح شده باشد. مدیران باشگاه پرسپولیس واکنشی به انتشار نام این مهاجم هلندی نداشتند و خبر حضور او در جمع سرخ‌پوشان را تایید و یا رد نکردند تا همچنان شائبه و گمانه‌زنی درباره جذب او وجود داشته باشد.

مهاجم هلندی مدنظر پرسپولیس که عکس او در هواپیما خبرساز شد

ستاره سابق لالیگا به پرسپولیس می‌آید؟

یوسف العربی مهاجم باتجربه و ۳۵ ساله سابق الدحیل قطر که سابقه بازی در مقابل تیم‌های ایرانی را در لیگ قهرمانان آسیا دارد، در فصول گذشته در لیگ یونان برای تیم المپیاکوس به میدان رفته و در حال حاضر در فهرست خروج از این تیم یونانی قرار گرفته است. العربی که سابقه پوشیدن پیراهن گرانادا را در لالیگای اسپانیا دارد، آمار گلزنی فوق‌العاده‌ای از خود به جای گذاشته و شم گلزنی بالایی دارد.

مهاجم مراکشی در صفحه اینستاگرامی خود، دنبال‌کننده یحیی گل‌محمدی است و فالو کردن سرمربی پرسپولیس در اینستاگرام باعث شده تا نام یوسف العربی به عنوان یکی از گزینه‌های تقویت خط حمله سرخ‌پوشان به میان بیاید. البته که مشخص نیست چه زمانی مهاجم المپیاکوس به جمع دنبال‌کنندگان گل‌محمدی اضافه شده اما در حال حاضر نام او در فضای مجازی به عنوان یکی از گزینه‌های تقویت خط حمله پرسپولیس مطرح است.

مدیران پرسپولیس در روزهای گذشته و بعد از کارشکنی‌های رخ داده در جذب مهاجم خارجی سعی داشته‌اند چراغ‌خاموش کار خود را پیش ببرند و این احتمال وجود دارد که مهاجم خارجی جدیدالورود سرخ‌پوشان، بازیکنی غیر از این دو مهاجمی باشد که نام‌شان در فضای مجازی مطرح است.