تلاش فاینورد برای رساندن جهانبخش به بازی‌های اروپایی

انتقال علیرضا جهانبخش به باشگاه فاینورد دیگر قطعی شده و به نظر می رسد ستاره ایرانی در هفته جاری، قرارداد خود را با تیم هلندی نهایی کند.

باشگاه فاینورد نیز از طرفی در تلاش است تا بتواند با تسریع در انتقال علیرضا جهانبخش، از او در بازی های اروپایی استفاده کند. پنج شنبه پیش رو، باشگاه فاینورد در اولین بازی مقدماتی خود برای راه یابی به لیگ کنفرانس ها باید مقابل تیم «دریتا» از کشور کوزوو قرار گیرد و این تیم میخواهد ستاره ایرانی در این مسابقات بازی کند.

طبق گزارش روزنامه هلندی  Algemeen Dagblad ، با اینکه فاینورد در تلاش است تا ستاره ایرانی در مسابقات اروپایی بازی کند ولی به دلیل کاغذبازی ها به نظر می رسد جهانبخش به بازی رفت مقابل دریتا نرسد. باید دید آیا او می تواند در اولین بازی خود برای فاینورد در رقابت اروپایی توپ بزند. دیدار برگشت در تاریخ ۷ مرداد برگزار می شود و روزنامه نوشت که هنوز مشخص نیست که ستاره ایرانی می تواند برای فاینورد به میدان برود یا خیر.

تلاش فاینورد برای رساندن جهانبخش به بازی‌های اروپایی

باشگاه فاینورد که به تازگی ستاره بزرگ خود یعنی «استوین برهایس» را به آژاکس فروخته می خواهد با انتقال علیرضا جهانبخش یک گلزن و یک وینگر بزرگ را به ترکیبش اضافه کند.

جهانبخش پیش از رفتن به لیگ برتر انگلیس توانست به بهترین گلزن لیگ دست یابد و حالا این امیدواری وجود دارد تا ستاره ایرانی دوباره به این افتخار دست یابد.

۲۵۶ ۲۵۱

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی