معجون افزایش قد بوعلی سینا برای رشد قد طبیعی

معجون افزایش قد بوعلی سینا واقعی است؟ چگونه می توان این معجون را تهیه کرد؟ معجون افزایش قد بوعلی سینا برای بزرگسالان کاربردی دارد؟ جواب تمام این سوالات را در ادامه مقاله مشاهده می کنید و با معجون افزایش قد بوعلی سینا که از مواد طبیعی ساخته شده است و برای افزایش قد مفید است بیشتر آشنا می شوید.

معجون افزایش قد بوعلی سینا

بوعلی سینا حکیم و پزشک سال های دور ایران یک ترکیب بسیار موثر و مفید برای افزایش قد به یادگار گذاشته که امروزه در بسیاری از عطاری ها و مطب های طب سنتی برای افزایش قد تجویز می شود البته عده ای هم معتقد هستند طب سوزنی برای افزایش قد می تواند مفید تر باشد که در رابطه با این موضوع در سایت وان قد بیشتر توضیح داده شده.

معجون افزایش قد بوعلی سینا متشکل از پودر سنجد، پودر هسته بادام، شیر، آرد برنج و جوی دو سر پرک است که همگی با یک دیگر ترکیب می شوند و هر هفته یک بار مصرف می شود. این ترکیب روی کودکان تاثیر بسیار زیادی دارد چون تمامی صفحه های رشد و هورمون های رشد را فعال می کند و مواد مغذی بسیاری هم برای بدن همراه خود دارد. معجون بوعلی سینا بیشتر روی کودکان تاثیر گذار است زیرا هنوز صفحه های رشد فعال دارند و بزرگسالان با مصرف معجون بوعلی سینا هیچگونه افزایش قدی تجربه نخواهند کرد زیرا این معجون اصلا روی بزرگسالان تاثیری ندارد پس باید به دنبال انتخاب بهتری برای افزایش قد باشیم تا بزرگسالان هم بتوانند به قد دلخواه خود برسند. نحوه تهیه کردن مواد اولیه معجون بوعلی سینا و نحوه ترکیب کردن آنها در صفحه اینترنتی وان قد قابل مشاهده است و فقط کافی است که در گوگل اسم سایت را سرچ کنید تا به محتوا های زیادی راجع به افزایش قد دسترسی داشته باشید.

افزایش قد در کودکان و بزرگسالان

افزایش قد در کودکان و بزرگسالان با یکدیگر متفاوت است و هر کدام نیازمند راه و روش خود است. افزایش قد بزرگسالان بسیار پیچیده تر از کودکان است زیرا صفحه های رشد بسته شده اند و هورمون فعالی در بدن وجود ندارد که به رشد استخوان ها کمک کند. برخلاف بزرگسالان در کودکان تمامی صفحات رشد فعال هستند و شما فقط نیاز به تقویت آنها برای رشد بیشتر دارید. در ادامه برای شما تفاوت ها و شباهت های افزایش قد در بزرگسالان و کودکان را شرح می دهیم تا با آنچه قرار است دریافت کنید آشنایی بیشتری داشته باشید و سپس به شما می گوییم که چگونه خیلی ساده و طبیعی با داروی گیاهی افزایش قد بتوانید شاهد رشد قد خود باشید.

۱٫خوراک

خوراک مورد نیاز بدن برای افزایش قد تنها مورد مشابه بین بزرگسال و کودک است که مشابه است و هردو گروه باید آن را در اولویت قرار دهند زیرا افزایش قد بدون مواد مغذی امکان پذیر نیست و همانند یک ماشین بدون بنزین است. کلسیم مهم ترین ماده ای است که هم نوجوان و هم بزرگسال برای افزایش قد به آن نیاز دارند و باید آن را در برنامه غذایی خود قرار دهند. روی و سبزیجات و گوشت و مرغ و ویتامین دی از دیگر نیاز های بدن برای افزایش قد هستند که در خوراک روزانه یافت می شوند. برای دریافت ویتامین دی کافی است چندین ساعت را جلوی آفتاب به پیاده روی مشغول شوید تا ویتامین مورد نیاز بدن را تامین کنید.

۲٫حرکات نرمشی کششی مخصوص

حرکات کششی و نرمشی که برای افزایش قد مناسب هستند در همه روش های افزایش قد یکسان نیستند و در بزرگسالان و کودکان متفاوت هستند. برای مثال در متد گرو تالر داینامیک حرکات ورزشی که روی ستون فقرات تاثیر دارند هم در بزرگسالان و هم در نوجوانان و کودکان یکسان هستند اما در دیگر متد ها افزایش قد کودکان با بزرگسالان تفاوت های بزرگ و عجیبی دارد.

بزرگسالان از کجا برای افزایش قد اقدام کنند

فکری برای افزایش قد بزرگسالان

 بهترین روش برای افزایش قد در بزرگسالان استفاده از پکیج های افزایش قد ترکیبی است که هم شما را با یکی از روش های افزایش قد مثل متد گرو تالر داینامیک آشنا می کند و هم از لحاظ روحی و روانی شما را برای افزایش قد آماده می کند. پیشنهاد ما به شما پکیج افزایش قد سایت وان قد است زیرا تمامی تمرین های کششی و موثر برای ستون فقرات و متد گرو تالر داینامیک را به صورت پله پله آموزش داده و به صورت روزانه با شما از طریق فایل های صوتی صحبت می کند. شما برای خرید این پکیج می توانید آن را در گوگل سرچ کنید و اقدام به خرید کنید. با خرید این پکیج می توانید شروع به افزایش قد کنید و اصلا هم نگران نباشید زیرا تمام کسانی که از پکیج های افزایش قد به صورت جدی استفاده کردند افزایش قد داشته اند. برای تهیه این فایل ها کافیست به این لینک مراجعه کنید: https://1ghad.com/height-increase

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
برچسب‌های پربازدید