یک انتصاب جدید در ارتش

امیر سرتیپ نصیرزاده در آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه شهید بابایی اصفهان با بیان اینکه پایگاه هوایی شهید بابایی از یگان های مهم و استراتژیک نیروی هوایی است گفت: این پایگاه توان دفاع از جنوب غرب و شرق کشور را دارد که در دفاع مقدس هم این ماموریت را با حفاظت از مکان های حساس انجام داد.

 امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه هوایی شهید بابایی اصفهان که با حضور مسئولان و فرماندهان استانی برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان بابایی، ابوعطا و سایر شهدای این پایگاه و اشاره به موقعیت استراتژیک پایگاه شهید بابایی گفت: این پایگاه در طول ۸ سال  دفاع مقدس ماموریت های ویژه ای به خصوص در باز نگه داشتن شریان اقتصادی کشور و دفاع از منابع نفتی داشت و همچنین در دستگیری شرور ریگی نیز نقش مهمی داشت.

وی همچنین به وجود هواپیماهای جنگنده شکاری رهگیر F14 ،F7 ،pc7  و همچنین آموزش دانشجویان جوان اشارت و با تاکید بر اهمیت این پایگاه، افزود: زیرساخت آموزش خلبانی کشور در این پایگاه قرار دارد و الگوی سنجش مناسب و استاندارد برای شناسایی نیروی رزمی است.

یک انتصاب جدید در ارتش

امیر نصیرزاده خاطر نشان کرد: کشور ما در کانون توجه دشمنان و معاندان است چرا که ایران اسلامی، توانمند و مستقل است و این به اثبات رسیده و احساس خطر می کنند چون با یک پدیده نوظهور مواجه شده اند که حرف حق می زند.

وی با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری توقف در مسیر پیشرفت را مجاز نمی دانند، اظهار کرد: این پایگاه توان دفاع از جنوب غرب و شرق کشور را دارد و در دفاع مقدس هم این ماموریت را با حفاظت از مکان های حساس انجام داد و در اسکورت نفتکش ها، حراست از بندرگاه ها و حفظ شریان های اقتصادی نقش ویژه‌ای ایفا کرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با قدردانی از امیر سرتیپ دوم فتاح، وی را از بهترین خلبانان نیروی هوایی ارتش و فردی بسیار نوآور که اقداماتش در امور روحی و رفاهی منجر به رضایتمندی خانواده های کارکنان شده دانست و با معرفی امیر سرتیپ دوم علیرضا انگیزه به عنوان فرمانده جدید پایگاه هوایی شهید بابایی وی را نیز فردی بسیار متخصص و شایسته که مراتب فرماندهی را یکی پس از دیگری طی نموده خواند.

در ابتدای این مراسم امیر سرتیپ دوم فتاح فرمانده سابق پایگاه شهید بابایی  گزارشی از اقدامات انجام شده در مدت تصدی فرماندهی این پایگاه ارائه کرد.

27215

سیاسی

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی