مبلغ درخواستی فوق ستاره مورد علاقه یحیی لو رفت / واکنش درویش به لیست جدید سرمربی پرسپولیس

به گزارش ساناپرس،  مهاجم برزیلی در صورتی که به پرسپولیس می آمد بیشتر از ۲۰ میلیارد هزینه روی دست باشگاه می گذاشت

پرسپولیس چطور قید مهاجم برزیلی را زد؛ درخواست ۲۰ میلیاردی و ترس از فشار هواداران
در حالی که در آخرین دور مذاکرات باشگاه پرسپولیس با کاسیانو، این بازیکن در تماس با مدیران باشگاه و کادر پزشکی درباره نحوه مصدومیت خود توضیحاتی ارائه داده و پس از ارسال مدارک پزشکی، باشگاه پرسپولیس به گل محمدی اعلام کرد که بهتر است با کاسیانو قراردادی بسته نشود.

گل محمدی تا لحظات آخر خواهان حضور کاسیانو بود و از باشگاه می‌خواست تا هر چه زودتر با او قرارداد بسته شود اما بحثهای پزشکی یحیی گل محمدی را هم مردد کرد تا در نهایت پیوستن کاسیانو به پرسپولیس منتفی شود.

ظاهرا سرمربی پرسپولیس در تمرین جمعه ام‌آرآی پای مصدوم این بازیکن را دید و با اینکه گفته می‌شد مصدومیت این بازیکن برزیلی جدی نیست اما در کل ریسک‌هایی که درباره جذب این بازیکن مصدوم وجود داشت باعث شد تا باشگاه و یحیی قید جذب کاسیانو را بزند.

اما قیمت اولیه این بازیکن هم عجیب بوده است. کاسیانو که دو ایجنت هم داشت که به هرکدام به صورت جداگانه خواهان دریافت مبلغی از باشگاه پرسپولیس شده بودند. در هر حال درویش و محمدی زیربار این موضوع عجیب نمی‌روند و قیمت در نهایت هفتصد و پنجاه هزار دلار می‌رسد که در نهایت بازهم مدیران تخفیف می‌گیرند و کار در نهایت با رضایتنامه ۳۰۰ هزار دلاری و قرارداد سالانه ۳۵۰ هزار دلاری به ۶۵۰ هزار دلار می‌رسد.

در نهایت تصمیم بر این می‌شود که این پول به این بازیکن و ایجنت‌هایش داده نشود چرا که اگر این بازیکن مجددا مصدوم می‌شد یا نمی‌توانست عملکرد خوبی از خود برجای بگذارد حاشیه‌های بیشتری ایجاد و باعث می‌شد باشگاه و سرمربی از سوی هواداران و پیشکسوتان تحت فشار قرار بگیرند.

پیش از این بررسی‌های اولیه حاکی از این بود کاسیانو پس از سه هفته شرایط حضور در تمرینات را به دست خواهد آورد اما باشگاه و سرمربی قرمزها ترجیح دادند در رابطه با این بازیکن ریسک نکنند و قید جذب این بازیکن را بزنند.

قیمت کاسیانو با رضایت نامه اش بیش از ۲۰ میلیارد تومان برای پرسپولیس آب می‌خورد و هزینه زیادی روی دست باشگاه پرسپولیس می‌گذاشت.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها