واعظ آشتیانی: اخلاق در انتخابات فوتبال به حراج گذاشته شد/کمیته اخلاق به شکایت از رئیس کمیته بدوی رسیدگی کند

به گزارش ایرنا، امیررضا واعظ آشتیانی در یک گفتگوی تلویزیونی درباره انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال، چه برای فردی که در روز اول ثبت‌نام می کند و چه فردی که در ساعات آخر برای ثبت نام مراجعه می کند، باید یک شرایط را در نظر بگیرد.

وی ادامه داد: شما ابتدا باید ثبت‌نام کنید و وقتی نام‌تان روی سایت رفت، ۵ عضو مجمع به صورت الکترونیکی امضایشان را در تائید شما ثبت می‌کنند.

واعظ آشتیانی افزود: می خواهم صاحب نظران در بحث حقوق موضوع رو مورد توجه قرار دهند، ما ابتدا روی سایت ثبت نام کردیم، پیامی آمد که برای راستی‌آزمایی به فدراسیون مراجعه کنید، قبل از ساعت ۴ در فدراسیون حضور پیدا کردیم، اما ثبت نام توسط عوامل فدراسیون تا تا ساعت ۵ و نیم برای من  و ساعت ۶ برای آقای اسدی طول کشیده است، این در حالی است ساعت ۴ سایت را بسته بودند.

نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: وقتی ساعت ۴ سایت را می‌بندند، آن ۵ عضو چطوری می توانند امضای الکترونیکی‌شان را ثبت کنند، ما ثبت‌نام را به صورت شکلی رعایت کردیم اما فدراسیون به صورت نرم افزاری امکانات لازم را نداشت و تاوان نداستن و نداشتن فدراسیون را ما نباید بدهیم.

واعظ آشتیانی خاطر نشان کرد: با تمام این تفاسیر به گفتند امضای ۵ عضو مجمع برای شما ثبت نشده و ما شما را رد کردیم، متاسفانه اخلاق و قضاوت به حراج گذاشته شده و جای تاسف دارد. هر چند به کمیته استیناف مراجعه خواهیم کرد و از آقای فلاحتی رئیس کمیته بدوی هم به خاطر تعارض منافع به کمیته اخلاق شکایت کردیم، البته به جز آقای فلاحتی، ۲ عضو دیگر هم  حضورشان مشکل قانونی در کمیته بدوی دارد.

وی با با بیان اینکه کمیته اخلاق باید هر چه سریعتر به شکایت آنها رسیدگی کند، تاکید کرد: از رئیس کمیته اخلاق می‌خواهم ظرف روزهای آینده به پرونده شکایت ما رسیدگی کنند و اگر آقای فلاحتی محکوم شدند، حق امضای نامه‌ها راندارند و اگر تبرئه شوند قبول می کنیم.

منبع:ایرنا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها