پرونده قیمت سایپایی ها در بازار + جدول

به گزاش اقتصادنیوز؛ ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که محصولات سایپا امروز با آشفتگی بسیار در بازار عرضه شدند، بطوریکه برخی از سایپایی ها رشد قیمت داشتند برخی دیگر با قیمت در بازار عرضه شدند و مابقی ثبات قیمت را تجربه کردند.

به گفته فعالان بازار خودرو، ثبات روزهای گذشته موجب شد تا امروز قیمت خودرو در بازار نوسانی شود، هرچند این نوسان محدود نمی تواند بر بازار خودرو خیلی اثرگذار باشد.  

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که «شاهین» امروز در بازار ۳۶۵ میلیون تومان عرضه شد و رشد یک میلیونی در بازار داشت و «ساینا» بدون تغییر در بازار ۲۰۹ میلیون تومان قیمت خورد.

از سوی دیگر خانواده تیبا هم امروز بدون تغییر در بازار عرضه شدند و با این شرایط «تیبا صندوقدار» امروز در بازار بدون تغییر ۲۰۱ میلیون تومان قیمت گذاری شد و «تیبا ۲ معمولی» در بازار ۲۰۵ میلیون تومان قیمت خورد.

رصد بازار نشان دهنده آن است که خانواده کوییک امروز با افت یک میلیونی قیمت در بازار عرضه شدند و با این شرایط «کوییکR » امروز ۲۱۷میلیون تومانی شد و «کوییک معمولی» هم در بازار ۲۰۶ میلیون تومان دست به دست شد.

سایپا 5

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها