اولویت سازمان ارائه سایر خدمات به بازنشستگان در کنار پرداخت مستمری است

میرهاشم موسوی گفت: خدمت به پدران و مادران عزیزی که ما را عاشق اهل بیت (ع) تربیت کرده‌اند؛ برای مدیران و کارکنان سازمان تأمین‌اجتماعی باعث افتخار است.

به گزارش ایلنا، میرهاشم موسوی به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان با حضور در کانون عالی بازنشستگان تأمین‌اجتماعی با اعضای این کانون دیدار و گفتگو کرد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در این دیدار گفت: خدمت به بزرگان خانواده‌ها و پدران و مادران عزیزی که مردم ما را در محضر و عاشق اهل بیت (ع) تربیت کرده‌اند؛ برای مدیران و کارکنان سازمان تأمین‌اجتماعی باعث افتخار است.

در این جلسه، موسوی و اعضای کانون عالی بازنشستگان ضمن تبرک جستن از پرچم متبرک بارگاه اباعبدالله‌الحسین به بررسی موضوعات مربوط به معیشت، سلامت و خدمات رفاهی بازنشستگان و مستمری‌بگیران پرداختند.

مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی خدمت به بیش از چهار میلیون بازنشسته و مستمری‌بگیر سازمان تأمین‌اجتماعی و خانواده آنان را مهم‌ترین مأموریت سازمان تأمین‌اجتماعی اعلام کرد و گفت: از همه امکانات و ظرفیت‌ها برای ارائه خدمات بهتر به بازنشستگان استفاده می‌کنیم و اولویت سازمان تأمین‌اجتماعی این است که در کنار پرداخت مستمری ماهیانه به بازنشستگان که مهمترین وظیفه این سازمان است، خدمات متنوع دیگری نیز برای بهبود زندگی اجتماعی بازنشستگان عزیز ارائه دهد.

موسوی ادامه داد: اعزام بازنشستگان به سفرهای زیارتی، برگزاری مسابقات ورزشی و دیگراقدامات و فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی مربوط به بازنشستگان با هدف ایجاد نشاط و شادابی برای این عزیزان انجام می‌شود و امیدواریم با مجموعه اقداماتی که انجام می‌شود موجبات رضایتمندی بازنشستگان عزیز را فراهم کنیم و دعای خیر آنان پشتوانه سازمان تأمین‌اجتماعی برای خدمت به جامعه بزرگ تحت پوشش این سازمان باشد.

علی‌اصغر بیات، رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه از حضور میرهاشم موسوی در کانون عالی بازنشستگان تشکر کرد و گفت: مراسم روز بازنشستگان تا قبل از شیوع کرونا همه‌ساله در یکی از پارک‌های بزرگ تهران و همزمان در پارک‌های سراسر کشور برگزار می‌شد و امیدواریم در آینده نزدیک این گونه مراسم‌ها را نیز برای ایجاد فضای شادابی و نشاط بازنشستگان عزیز با کمک سازمان مجدداً برگزار کنیم.

وی افزود: از حمایت و کمک‌های سازمان تأمین‌اجتماعی به بیمه تکمیلی بازنشستگان که موجب افزایش خدمات و حمایت‌ها شده و تأمین‌اجتماعی ۵۰ درصد از هزینه بیمه تکمیلی را برعهده گرفته است، تشکر می‌کنیم. شروع مجدد طرح کرامت رضوی برای اعزام بازنشستگان به مشهد مقدس و همچنین پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به بازنشستگان نیز از دیگر اقدامات ارزشمند سازمان تأمین‌اجتماعی است.

در این جلسه تعدادی از اعضای هیأت‌مدیره کانون عالی بازنشستگان نیز به بیان دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات خود در ارتباط با خدمات سازمان تأمین‌اجتماعی و نیازهای بازنشستگان و مستمری‌بگیران پرداختند.

انتهای پیام/

منبع:ایلنا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها