گل محمدی: تحمل دوربین‌های رنگی برای ما سخت است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یحیی گل‌محمدی پس از دیدار با استقلال اظهار داشت: خیلی دوست داشتم دوربینی از برنامه فوتبال برتر و شب‌های فوتبالی نبود تا راحت‌تر صحبت کنیم. حضور این مدیران رنگی و تحمل‌شان برای ما سخت است. اگر هم صحبت نکنند، خیلی‌ها زوم کرده‌اند که کار را برای ما مشکل کنند و از راه‌های مختلف فشار بیاورند که چرا صحبت نمی‌کنید.

14 ماه است که فقط تمرین و مسابقه داریم، این برنامه‌ریزی درست نیست
وی افزود: بازی در مجموع متعادل بود و تیم ما و تیم حریف محتاطانه بازی کردند. موقعیت‌های زیادی روی دروازه‌ها به وجود نیامد که ضربات پنالتی تعیین‌کننده بود. در پنالتی هم هر تیمی تمرکز بیشتری داشته باشد و بهتر پنالتی بزند، برنده می‌شود که استقلالی‌ها این کار را بهتر انجام دادند. به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم و ما هم در مسیر سختی هستیم. دقیقاً 14 ماه است که فقط تمرین و مسابقه داریم و این برنامه‌ریزی درست نیست. لیگ‌های اروپایی تمام شده است و ما باید وارد ماه پانزدهم شویم، به خصوص تیم ما که لیگ قهرمانان آسیا را هم در پیش داشت.

روزهای سختی داشتیم و از تک تک بازیکنانم تشکر می‌کنم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد: روزهای سختی داشتیم و از تک تک بازیکنانم تشکر می‌کنم و به آنها خسته نباشید می‌گویم که تیم را تا این مرحله رساندند. ما در لیگ برتر هم شانس اول قهرمانی هستیم و باید سه بازی پیش رو را با پیروزی پشت سر بگذاریم و تمرکزمان روی این سه بازی باشد تا بتوانیم قهرمان شویم.

مطهری باید اخراج می‌شد
گل‌محمدی درباره مسائل داوری گفت: داوری در مجموع عالی بود، اما در دقیقه 14-13 بازی و طبق چیزی که من در تصویر دیدم، آقای مطهری باید اخراج می‌شد. در مجموع آقای فغانی و تیمش خیلی خوب قضاوت کردند و فقط همان یک صحنه بود که معتقدم آقای مطهری باید اخراج می‌شد.

258 41

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی