فولاد با تعویض طلایی نکونام به نیمه نهایی رسید

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم‌های فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان از ساعت 21:30 پنجشنبه شب،‌ در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز به مصاف هم رفتند که این دیدار 90 دقیقه با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت تا کار دو تیم در وقت‌های اضافه دنبال شود.  

در نیمه اول وقت‌های اضافه و در دقیقه 95 صالح حردانی گل فولاد را به ثمر رساند و روح‌الله باقری هم در دقیقه 107 گل تساوی سپاهان را به ثمر رساند تا این دیدار در پایان 120 دقیقه با نتیجه تساوی یک – یک خاتمه یابد و کار به ضربات پنالتی کشیده شود. در ضربات پنالتی فولادی با نتیجه 5 بر 4 (در مجموع 6 بر 5) به پیروزی رسیدند، تا سپاهان هم مثل پرسپولیس از جام حذفی حذف شود. 

 داوری این دیدار برعهده بیژن حیدری بود و محمدرضا خلعتبری، محمدرضا حسینی، محمد محبی و جلال‌الدین علی‌محمدی از سپاهان و لوسیانو پریرا و ساسان انصاری از فولاد را با کارت زرد جریمه کرد.

 در نیمه اول وقت‌های اضافه محمدرضا حسینی با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد، همچنین ساسان انصاری هم در دقایق پایانی نیمه اول وقت‌های اضافی با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد و هر دو تیم نیمه دوم وقت‌های اضافه را ده نفره به کارشان ادامه دادند.

258 41

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی