واکنش فغانی به اخراج نکردن ارسلان مطهری

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا فغانی بعد از قضاوت دربی 96 پایتخت درباره حضورش در ایران برای قضاوت بیان کرد: لیگ استرالیا در حال اجرا بود و وقتی مسابقات تعطیل شد، صحبتی با من انجام شد و به ایران آمدم و دربی را سوت زدم.

وی درباره اینکه در گذشته برخی افراد به دنبال حذف او از داوری بودند، تاکید کرد: چند تا آدمی که جایگاهشان در داوری کشور مشخص است، از جمله آقای اصفهانیان و برخی اعضای دیگر که قبلا در فدراسیون بودند واز قدیم شیطنت می کردند از روی حسادت با من کارهایی کردند.

داور بین المللی فوتبال ایران درباره حضور کامرانی فر در سمت دبیرکلی فدراسیون گفت: خوشحالم به یک داور جایگاه خارج از داوری شناخته شده و امیدوارم ایشان موفق باشند.

فغانی درباره حضورش در جام جهانی قطر تاکید کرد: کرونا همه چیز را تحت الشعاع قرار داده اما همه چیز بر اساس نظر فیفا جلو می رود.

وی درباره اینکه بعد از مدت ها در یک بازی بدون تماشاگر سوت زده، اظهار کرد: بدون تماشاگر قضاوت کرده بودم اما دربی بدون تماشاگر ندیدم. جا دارد از بازیکنان و کادرفنی دو تیم تشکر کنم که کارشان را انجام دادند. هرچه به نظر داور احترام گذاشته شود، تنش ها کمتر می شود.

فغانی درباره صحنه دقیقه 14 که پرسپولیسی ها معتقد بودند باید مطهری اخراج می شد، افزود: مبتدی ترین حالت بازی بود. درباره بازی نباید صحبت کنم اما کلی پرسیدید من گفتم. هرچه بود گرفتم.

وی درباره تفاوت قضاوت در ایران و استرالیا افزود: اینجا بیشتر باید تمرکزت را روی جمع کردن حواشی بگذارید اما در استرالیا کار خودشان را انجام می دهند و شما قضاوت می کنید. از نظر مالی نیز نسبت به شرایط زندگی اوضاع بهتر است.

258 41

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی