شورای وحدت نقشی در چینش کابینه رئیسی دارد؟

«لاله افتخاری»، چهره سیاسی اصولگرا، در رابطه با احتمال حضور زنان در کابینه رییسی گفت: ما خانم هایی  در حد وزارت و وزارت خانه زیاد داریم و با توجه به این موضوع شاید این احتمال وجود داشته باشد.

او افزود: بنابر مطلبی که آقای رییسی در استفاده از همه ظرفیت ها گفته است می تواند شامل این گزینه و استفاده از زنان در دولت هم باشد.

افتخاری تاکید کرد: استفاده از زنان در دولت به نفع کشور تمام می شود چرا که خانم ها می بینند که از جنس خودشان اقداماتی صورت گرفته است، البته همواره نگاه آقای رییسی به چینش کابینه فراجنسیتی است و قطعا فقط به شایسته سالاری توجه خواهند کرد.

 او ادامه داد: اگر در سطح وزارت هم از زنان استفاده نشود قطعا در بین معاونین، مشاوران و همفکران خواهند بود.

این چهره اصولگرا اضافه کرد: در پیشنهاداتی که برای چینش کابینه وجود دارد حتی تعداد زیادی از آقایان به استفاده از زنان تاکید دارند و در این زمینه تماس هایی می شود و پیشنهاداتی می دهند این نشان می دهد این انتظار هم در بین آقایان و هم در بین خانم ها وجود دارد تا آقای رییسی از ظرفیت خانم ها استفاده کند.

او در پاسخ به این سوال‌ که آیا شورای وحدت به رییسی در تشکیل کابینه پیشنهادی داده یا خیر، گفت: شورای وحدت هیچ کس را به رییسی برای کابینه معرفی نخواهد کرد. 

27215

سیاسی

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی