ثبت‌نام رقابت کارآفرینی رنگ «مک‌تپ کاپ ۲» آغاز شد

به گزارش روز چهارشنبه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، مدرسه کارآفرینی توسعه پایا (مک‌تپ) با مشارکت و حمایت یکی از شرکت‌های فناور، دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر، واحد صنعت ستاد توسعه فناوری نانو و شبکه تبادل فناوری، دومین دوره رویداد مک‌تپ کاپ را برگزار می‌کند.

مک‌تپ بازوی نوآوری و توسعه کسب‌وکار یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان است که پس از برگزاری موفق رقابت کارآفرینی «مک‌تپ کاپ» در زمستان ۹۹، اکنون با حمایت فعالان عرصه فناوری دومین رقابت کارآفرینی خود را با عنوان «مک‌تپ کاپ ۲» در تمامی زمینه‌های کسب‌وکار با اولویت طرح‌های حوزه پلیمر، رنگ و رزین، برگزار می‌کند.

طرح‌هایی که در حوزه‌های دارای اولویت تعریف شده باشند، امتیاز ویژه‌ای در داوری کسب می‌کنند، اما با توجه به اهمیت سایر شاخص‌های داوری، امکان برنده شدن سایر طرح‌ها نیز وجود دارد.

این رویداد کارآفرینی به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود و هر روز از رویداد، تعداد مشخصی از شرکت‌کنندگان با هماهنگی دبیر رویداد در محل دفتر این شرکت فناور حاضر شده و سایر شرکت کنندگان به صورت آنلاین قادر به پیگیری رویداد هستند. در روز داوری نیز، تیم‌هایی که به مرحله داوری راه یافته‌اند، به صورت حضوری و سایر تیم‌ها به صورت آنلاین حضور خواهند داشت.

در ابتدای این رویداد برای شرکت‌کنندگان فرصتی در نظر گرفته شده تا با معرفی سوابق و علایق خود و شرکت در رویداد تیم‌سازی، با یکدیگر بیشتر آشنا شده و به تشکیل یا تکمیل تیم‌های خود بپردازند. تا پایان ۱۵ مرداد، فرصت تشکیل تیم و اعلام آن به دبیر رویداد وجود دارد. در صورت تیم نشدن، فرد از مسابقه حذف می‌شود، اما می‌تواند در کارگاه‌ها شرکت کند.

در نخستین روز رویداد، فایلی در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد که در واقع فرمت ارائه در روز داوری است. در طول رویداد هم زمان با برگزاری کارگاه‌های آموزشی، تیم‌ها فرصت دارند طرح مدنظر خود را مطابق فرمت ارائه تکمیل کنند. هر تیم ممکن است پیش از ثبت‌نام در این رویداد، روی طرح موردنظر کار کرده باشد یا اینکه صرفاً برای حضور در مسابقه، به یک ایده رسیده و روی آن کار کند.

شرکت‌کنندگان تا ۶ شهریور ماه فرصت خواهند داشت طرح خود را برای بخش رقابت رویداد ارسال کنند.

به تیم اول این رقابت مبلغ ۱۲ میلیون تومان، تیم دوم مبلغ ۱۰ میلیون تومان و تیم سوم مبلغ ۸ میلیون تومان اعطا خواهد شد. علاوه بر آن امکان حضور در دوره شتاب دهی (تأمین فضای استقرار، دریافت مشاوره از خبرگان صنعت و تأمین سرمایه بذری) و همچنین امکان استخدام در این شرکت فناور برای تمامی شرکت‌کننده‌های رویداد (پس از ارزیابی) وجود دارد.

این رویداد از چهارم مرداد تا ۱۱ شهریور ماه برگزار می شود. ثبت نام در این رویداد تا اول مرداد ماه ادامه دارد. 

آموزش

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی