خبرهای مهم فرمانده کل سپاه درباره واکسینانسیون، مقابله با کم آبی و …

 سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست با فرماندهان سپاه‌های استانی که در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد، امت الگو و نمونه را امتی که می‌تواند بر اساس ارزش‌های دینی و اخلاقی، جامعه‌ای مدرن، پیشرفته، مستقل، امن و ایمن بسازد توصیف و تصریح کرد: هدف دشمن جلوگیری از تکثیر نسل انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه چالش‌ها و موانعی که دشمن برابر نظام اسلامی ما قرار داده است در برابر هر نظامی در عالم می‌گذاشت آن را فرو می‌ریخت گفت: به فضل الهی توطئه‌های دشمن طی این چهار دهه موجب استحکام و قوام نظام مقدس جمهوری اسلامی شده است و هرچه دشمن هماوردی می‌کند، استخوان‌های این نظام و جامعه قوی‌تر می‌شود.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه در این روزها همزمان از دو پدیده اوج‌گیری مجدد بیماری کرونا و کم آبی رنج می‌بریم، گفت: در عرصه مقابله با بیماری کرونا که بخشی از کشور ما را در فاز پنجم تحت تاثیر قرار داده است؛ با نویدهایی که در خصوص حجم واکسیناسیون داده شده است به فضل الهی در آینده نزدیک شاهد حرکت بزرگی در واکسینه کردن مردم خواهیم بود.

سرلشکر سلامی در حاشیه این نشست با بیان اینکه پدیده خشکسالی و کم آبی موضوعی است که زندگی مردم را در این روزها تحت تاثیر قرار داده است گفت: همایش امروز به منظور ساخت نقطه عزیمت جدید برای نقش آفرینی هرچه بیشتر فرماندهان سپاه‌های استانی و آحاد پاسداران و بسیجیان در ادامه طرح شهید سلیمانی، مشارکت جدی در واکسیناسیون بیماری کرونا و نیز بسیج ظرفیت‌ها برای آبرسانی به نقاط دارای مشکل کم آبی و ایجاد عزم ملی در بسیج امکانات و ظرفیت‌های سپاه برای رفع مشکل کم آبی، برگزار شد.

وی از ورود سپاه برای کمک به رفع چالش آب در کشور خبر داد و گفت: دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام اقدام ارزشمندی را در حوزه غلبه بر مشکل کم‌آبی و بی‌آبی انجام داده است که در روزهای آینده از این دستاورد بزرگ رونمایی خواهد شد.

فرمانده کل سپاه همچنین از در اختیار قرار دادن ظرفیت‌های بیمارستانی سپاه برای کمک به مردم به ویژه در شهرهای دارای وضعیت قرمز خبر داد و گفت: امروز در استان سیستان و بلوچستان نیروی زمینی سپاه با استقرار دو بیمارستان سیار در کنار بیمارستان ثابت و آبرسانی در مناطق مختلف چتر حمایتی خود را گسترانیده است؛ همچنین نیروی دریایی سپاه در استان هرمزگان یک بیمارستان سیار را در کنار بیمارستان‌های ثابت گسترش خواهد داد؛ در سایر نقاط کشور نیز اراده جدی برای مقابله با بیماری کرونا و کمک به وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی وجود دارد.

سرلشکر سلامی استمرار خدمت‌رسانی به مردم محروم و کم بضاعت را از دیگر محورهای برگزاری این نشست عنوان و تاکید کرد: هدف اصلی و آرمان بزرگ ما برخورداری از ایرانی امن، ایمن، مرفه و پیشرفته است تا هموطنان عزیز ما در امنیت آرامش و آسایش زندگی کنند.

وی امنیت و آسایش را مفاهیمی به هم پیوسته توصیف و تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با برخورداری از ظرفیت‌های وسیعی که در اختیار دارد، تمامی این امکانات را در استمرار کمک به دولت‌های گذشته به دولت جدید نیز ارائه خواهد کرد تا به یاری خدا راهی برای غلبه بر مشکلات گشوده و ارمغانی برای مردم عزیز ما که همواره در صحنه‌های بزرگ موجب سرافرازی ایران اسلامی در برابر دشمنان شده‌اند؛ باشد.

27215

سیاسی

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی