افت قیمت رانا پلاس و دنا معمولی + جدول

به گزارش اقتصادنیوز؛ در روز که سایپایی ها بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند و بیشتر محصولات ایران خودرو تغییر قیمت نداشتند، اما «رانا پلاس» و «دنا معمولی» خلاف جهت سایر خودروهای عرضه شده در بازار با افت ۲ تا سه میلیون تومان عرضه شدند. ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که نرخ دلار هم امروز نوسان اندکی داشته و با توجه به این نوسان اندک بازار خودرو روزی آرام را پشت سر گذاشته است.

قیمت محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو ۲۰۷ دنده ای»، «پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای»، «سمند LX» ، «سمند LX با موتورEF7 » و «سمند سورن پلاس»، «دنا معمولی» ، «رانا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

 ارزیابی ها نشان دهنده آن است که خانواده دنا امروز «دنا معمولی» امروز افتی سه میلیونی در بازار داشت و ۳۹۲ میلیون تومان قیمت خورد و «رانا پلاس» هم در بازار افتی ۲ میلیونی داشت و در بازار ۳۰۲ میلیون تومان قیمت گذاری شد. اما «دنا پلاس توربو اتومات»  در بازار تغییر قیمت نداشت و ۵۱۰ میلیون تومان دست به دست شد.

از سوی دیگر رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که در میان خانواده سمند امروز «سمند LX» در بازار تغییر قیمت نداشت و ۳۰۵ میلیون تومان قیمت خورد و «سمندLX با موتورEF7» در بازار ۳۵۲ میلیون تومان  باقی ماند، «سمند سورن پلاس» هم امروز ۳۵۵ میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

با توجه به ارزیابی بازار می توان گفت «پژو ۲۰۷ دنده‌ای» در بازار امروز  ۳۹۹ میلیون قیمت خورد و تغییر قیمتی در بازار نداشت و «پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای» هم ۴۰۵ میلیون تومانی شد.

ایران 15

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها