راز وحشتناک دو برادر برملا شد؛ زن تنها و پسربچه‌اش را در آتش سوزاندند/ قصاص قاتل بعد از ۱۳ سال!

به گزارش تازه‌نیوز، ۱۳ سال پیش بود که زنده زنده سوختن زنی باردار به همراه پسر ۶ ساله‌اش در میان شعله‌های آتش، کل مردم روستای سیه‌رود از توابع شهرستان جلفا را در شوک فرو برد.

نیمه های شب ۳ مرد با حمله به منزل زنی ۳۸ ساله در روستای سیه‌رود، درها را قفل و کل خانه را به آتش می‌کشند. آتشی که امیدوار بودند لکه ننگ تجاوز خود به این زن که موجب بارداری‌اش شده بود را درمیان شعله‌ها تبدیل به دود و خاکستر کند.

به نقل از رکنا، برادر مقتول (زن جوان) با اشاره به جزئیات این حادثه دلخراش گفت: خواهرم به دلیل فوت همسرش، به همراه پسر ۶ ساله‌اش تنها زندگی می‌کرد. همیشه حواسمان به وی بود تا احساس تنهایی نکند و در این میان متوجه رفت‌وآمدهای بیش از اندازه نوه‌های خواهرشوهر خواهرم (دو مرد جوان) به منزلش شدیم؛ و بدتر از آن در پس این رفت‌وآمدها پی به راز وحشتناکی نیز بردیم، راز بارداری خواهرم به خاطر تجاوز همان دو مرد جوان. وقتی متوجه ماجرا شدیم، انگار کل دنیا بر سرمان آوار شد.

برادر مقتول ادامه داد: صبح روز ۲۸ فروردین سال ۱۳۸۸ بود و تنها ۲ روز از برملا شدن این راز وحشتناک می‌گذشت و نمی‌دانستیم باید چیکار کنیم؛ تا این که تماسی از پاسگاه روستا دریافت کردیم که خبر آتش گرفتن خانه خواهرم را دادند. سریع خود را به محل رساندیم. اما به محض رسیدن اولین صحنه‌ای که دیدیم، تنها خاکسترهایی بودند که روی زمین خودنمایی می‌کردند. آتش‌سوزی از نظر کارآگاهان پلیس آگاهی حاضر در صحنه مشکوک به نظر رسید؛ بنابراین تحقیقات وسیع خود را برای روشن شدن تمام ابعاد ماجرا آغاز کرده و متوجه شدند که ۳ جوان ساعت ۲ نصف شب با حمله به خانه خواهرم و قفل کردن درها، کل خانه را به آتش کشیده‌اند. با تحقیقات محلی و پرس‌وجو از همسایه‌ها، ردی از ۳ مرد جوان زده شد؛ که دو تن از آن‌ها، برادر (همان نوه‌های خواهر دامادمان که به خانه‌اش رفت‌وآمد داشتند) و نفر سوم نیز دوست این برادرها بود.

قتل به خاطر سرپوش گذاشتن بر تجاوز

بعد از گذشت ۲۰ روز این ۳ مرد دستگیر و پرده از راز وحشتناک برداشتند؛ آنان به جرم خود اعتراف و اقرار کردند از ترس این که بارداری و ماجرای تجاوز لو نرود و دستشان برای همگان رو نشود، اقدام به کشتن زن و پسر ۶ ساله‌اش می‌کنند.

از آن‌جایی که به خاطر مابه التفاوت دیه، دادگاه درخواست مبلغ ۸۰۰میلیون تومان برای اجرای حکم قصاص را داشت و پرداخت آن به دلیل تنگدستی، از عهده من و خانواده‌ام خارج بود، الان بعد از گذشت ۱۳ سال  مابه‌التفاوت دیه یک انسان از صندوق بیت‌المال پرداخت و حکم قصاص یکی از قاتلان (یک نفر از دو برادر) اجرا شد و برای اجرای حکم قصاص قاتل دوم نیز باید مابه‌التفاوت دیه یک انسان را واریز نماییم. برای قاتل سوم رضایت دادیم.

بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها