عزیزی: فدراسیون فوتبال برای تغییر سرمربی تیم ملی تصمیم گیرنده نیست/ شک نکنید اسکوچیچ می‌رود

به گزارش ایرنا، خداداد عزیزی در یک برنامه تلویزیونی در مورد بحث تغییر سرمربی تیم ملی اظهار داشت: من می‌گویم که دراگان اسکوچیچ به زودی از تیم ملی خواهد رفت چرا که خیلی محترمانه به این مربی گفته شده به ایران نیاید و از همان جا برود.

وی افزود: رضاییان عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال شاید بگوید که اسکوچیچ می‌ماند اما تصمیم گیرنده اصلا فدراسیون فوتبال نیست. من نمی‌دانم چه کسی تصمیم گیرنده است. آنهایی که می‌خواهند فردی جای اسکوچیچ بیاید خارج از فدراسیون فوتبال هستند، شک نکنید. 

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: من از اسکوچیچ و کارنامه او حمایت می کنم اما برخی می گویند که حتماً با او زد و بند دارم. من اسکوچیچ را تنها یک بار دیدم آن هم در بازی ایران و لبنان بود که قبل از بازی به دعوت حمید استیلی رفتم.

وی تاکید کرد: برخی می‌گویند خداداد میخواهد جای کریم باقری را بگیرد. همان ابتدا که اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شده بود و همه او را مورد انتقاد قرار می دادند به من پیشنهاد حضور در کادرفنی تیم ملی شد اما من گفتم که دستیار اسکوچیچ نمی شوم. این پیشنهاد برای ابتدای حضور اسکوچیچ بود.

عزیزی خاطرنشان کرد: من میگویم که اسکوچیچ شما را به جام جهانی برده اما برخی می گویند که او نمی‌تواند تیم را مدیریت کند و از نظر مدیریت ضعیف است. خب یک مربی ایرانی قوی بیاورید.

وی گفت: در درجه اول وقتی اسکوچیچ را با این نتایج داریم، بی رحمی است به او شانس ندهیم اما اگر حالا به این نتیجه رسیده اند که اسکوچیچ  برود که شک نکنید می‌رود، چرا گزینه ایرانی نیاوریم؟ مگر تیم ملی والیبال با مربی ایرانی بهترین نتایج را نیاورد؟

پیشکسوت فوتبال ایران تاکید کرد: من می‌گویم که مربی ایرانی مثل علی دایی و امیر قلعه نویی که بهترین نتایج را در فوتبال ما گرفتند را بیاورید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها