آغاز برنامه‌های گرامیداشت هفته تامین اجتماعی

آغاز برنامه‌های گرامیداشت هفته تامین اجتماعی

میرهاشم موسوی اعلام کرد: اقدامات گرامیداشت هفته تأمین اجتماعی باید با محوریت سیاست‌های کلی تأمین اجتماعی ابلاغی مقام معظم رهبری انجام شود.

به گزارش ایلنا، در آستانه هفته تأمین اجتماعی (بیستم تا بیست و ششم تیرماه) مدیرعامل سازمان تأمین اجماعی با صدور یک دستور اداری، ضمن اشاره به محوریت ابلاغ سیاست‌های کلی تأمین اجتماعی از سوی مقام معظم رهبری در برنامه‌های ارتباطی و رسانه‌ای ویژه این مناسبت، بر ضرورت استفاده از فرصت هفته تأمین اجتماعی برای تبیین ابعاد مختلف این سیاست‌ها و نیز تبیین مسائل، خدمات و برنامه‌های تحولی تأمین اجتماعی تأکید کرد.

 میرهاشم موسوی در این دستور اداری تأکید کرده است: اقدامات گرامیداشت هفته تأمین اجتماعی باید با محوریت سیاست‌های کلی تأمین اجتماعی ابلاغی مقام معظم رهبری و با رویکرد مشارکت بیشتر مردم و شرکای اجتماعی انجام شود و لازم است از این فرصت در جهت تبیین و معرفی خدمات و مسائل سازمان، افزایش تعامل با مخاطبان و شرکای اجتماعی سازمان (بیمه‌شدگان، کارفرمایان، بازنشستگان و مستمری‌بگیران)، دستگاه‌های اجرایی و قانون‌گذاری استفاده شود.

هفته تأمین اجتماعی در سال جاری از روز دوشنبه بیستم تیرماه آغاز می‌شود. اولین روز هفته تأمین اجتماعی با عنوان “تأمین اجتماعی، سیاست­های کلی تأمین اجتماعی ابلاغی مقام معظم رهبری” نام‌گذاری شده و روز سه‌شنبه بیست و یکم تیر ماه نیز به عنوان ” تأمین اجتماعی، حامی تولید، اشتغال و کسب و کارهای دانش بنیان” اختصاص دارد. همچنین روز چهارشنبه بیست و دوم تیر با عنوان ” تأمین اجتماعی، تأمین منابع پایدار، ارتقای ارزش ذخایر بین ­نسلی”؛ روز پنج‌شنبه بیست و سوم تیر با عنوان ” تأمین اجتماعی، صیانت از حقوق بین­ نسلی، تولید، سودآوری، امانت­داری و شفافیت” نام‌گذاری شده است. روز جمعه بیست و چهارم تیر با عنوان ” تأمین اجتماعی، توسعه کمی و کیفی خدمات بیمه­ ای و درمانی”؛ روز شنبه بست و پنجم تیر عنوان “تأمین اجتماعی، تحقق عدالت و ارتقای اعتماد و ایجاد رضایت‌مندی مخاطبان” و روز شنبه بیست و شمشم تیر به عنوان ” تأمین اجتماعی، هوشمندسازی و بیمه فراگیر خانواده ایرانی” اعلام شده است.

ImageThumb

 

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید