حرکت تحسین برانگیز مسی پس از شکست برزیل در فینال کوپا آمه‌ریکا

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم ملی فوتبال آرژانتین بامداد روز یکشنبه (به وقت تهران) در دیدار فینال چهل‌وهفتمین دوره جام ملت‌های آمریکای جنوبی (کوپا آمه‌ریکا ۲۰۲۱) موفق شد به لطف گلزنی آنخل دی‌ماریا با نتیجه یک بر صفر برزیل را در ورزشگاه ماراکانا شکست دهد و به عنوان قهرمانی برسد.

آلبی‌سلسته در حالی با شکست رقیب دیرینه خود به قهرمانی این رقابت‌ها رسید که لیونل مسی ۳۴ ساله سرانجام طعم قهرمانی با تیم ملی کشورش در یک تورنمنت معتبر را چشید. در پایان این بازی اما اتفاقی رخ داد که در نوع خود جالب بود.

بر اساس گزارش نشریه اسپانیایی «آاِس»؛ پس از سوت پایان این بازی، مسی و یارانش در حال شادی و سرور در زمین بودند که ناگهان چند بازیکن آرژانتین شروع به سر دادن شعارهای ضدبرزیلی کردند که فوق‌ستاره آرژانتین بلافاصله فریاد زد «نه» و از آنها خواست که این کار نکنند. او سپس به نشانه تأسف از انجام این کار هم‌تیمی‌هایش سر خود و انگشت اشاره‌اش را تکان داد و از کنارشان جدا شد.

مسی در پایان این بازی نیمار را که رابطه خیلی صمیمی با او دارد را در آغوش گرفت و سعی کرد به او آرامش بدهد. ستاره برزیل پس از این بازی اشک در چشمانش حلقه زده بود و بابت شکست سلسائو در خانه‌اش ناراحت بود. این دو اما به هنگام دریافت مدال‌های‌شان کنار هم نشستند و با رد و بدل کردن جملاتی، خندیدند.

۲۵۶ ۲۵۱

دسته‌بندی نشده

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی