تکرار مدل احمدی نژادی انتخاب وزرا در دولت رئیسی؟ / آخرین خبرها از سامانه «یاران رئیسی»

مهرداد ویس کرمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص رایزنی‌های مجلس با رئیس جمهور منتخب برای معرفی کابینه سیزدهم اظهار داشت: تا امروز نمایندگان دیداری با رئیس‌جمهور منتخب نداشته‌اند و با توجه به تراکم برنامه‌های رئیسی برای انتخاب کابینه به نظر می‌رسد امکان چنین دیداری وجود نداشته باشد.

وی در مورد رایزنی‌های رئیس‌جمهور منتخب با فعالان سیاسی اصلاح‌طلب گفت: این رایزنی‌ها نشان دهنده سعه صدر و دید باز رئیسی برای شنیدن صدای مخالفان است.

ویس کرمی با اشاره به راه اندازی سامانه مردم یار رئیسی گفت: مردم و گروه‌های سیاسی باید بدانند که سامانه «یاران رئیسی» کمپین نیست که برخی کد ملی خریداری کرده و تعداد طرفدارانشان را بالا ببرند. این سامانه برای کشف افراد توانمند راه اندازی شده و بالا رفتن تعداد پیشنهاد دهندگان یک مدیر هیچ تأثیری بر انتخاب وی ندارد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از تلاش برخی سیاسیون و مدیران دولتی برای راه اندازی کمپین در سامانه مردم یار گفت: این روش بیراهه است و قطعاً این افراد در دولت مردمی به کار گرفته نخواهند شد.

وی اظهار داشت: در دوره ریاست جمهوری احمدی‌نژاد نیز چنین سامانه‌ای با حضور خواص ایجاد شد که افرادی مانند وزیر بهداشت آن دوره از طریق این سامانه شناسایی شدند. در حال حاضر با گسترش فضای مجازی امکان تشکیل سامانه مردم یار و نظردهی مردم فراهم شده است.

2727

سیاسی

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی