گرشاسبی: معاوضه کوشکی و رضاوند صحت ندارد

به گزارش ایرنا حمیدرضا گرشاسبی بامداد یکشنبه در یک برنامه تلویزیونی از شبکه استانی خوزستان اظهار داشت:  ابتدا از همه هواداران فولاد و مردم خوزستان به دلیل سکوتی که در بحث نقل و انتقالات اختیار کردیم عذرخواهی می کنم، با توجه به رقابتی که در بحث نقل و انتقالات وجود دارد اگر اگر در سکوت این کار را انجام نمی دادیم، نمی توانستیم با این بازیکنان به توافق برسیم.

وی افزود: تمام اعضای هیات مدیره و کادر فنی دست به دست هم دادیم تا یک تیم قدرتمتد را روانه لیگ و جام قهرمانان آسیا کنیم زیرا تنها نماینده کشور هستیم و باید از کیان فوتبال ایران دفاع کنیم.

گرشاسبی در پاسخ به این پرسش که آیا معاوضه کوشکی و رضاوند بین باشگاه فولاد و استقلال صحت دارد گفت: تا این لحظه اصلا چنین چیزی صحت ندارد اما در بحث تقویت تیم و نقل و انتقالات همه چیز به خاسته سرمربی تیم برمی گرد که لیست مورد نظرش را به ما اعلام کرده است.

اخلاقی نیست که اکنون در خصوص جدب پیام نیازمند صحبت کنیم

وی در خصوص جذب پیام نیازمند و اینکه گفته می شود که انتقال این بازیکن تا ۷۰ درصد پیش رفته است افزود: نیازمند تحت قرارداد باشگاه دیگری بوده و اخلاقی نیست که بخواهیم با او وارد مذاکره شویم، شهاب گردان از خوب های ما بوده ولی نیاز به یک کمکی دارد که امیدوارم بتوانیم نفری را که جزو لیست آقای نکونام است جذب کنیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد گفت: جواد نکونام لیستی را به ما ارائه داده که با کمک خود او در تلاش برای جذب آنها هستیم البته تعدادی از آنها را جذب کردیم. قطعا نکونام دنبال بازیکنان دیگری است که در بین گزینه ها، بازیکن خارجی هم وجود دارد.

شیمبا از فولاد جدا شده است

وی افزود: شیمبا از فولاد جدا شده و در لیست این فصل قرار ندارد که قرار است طی برگزاری مراسمی  از زحمات او تقدیر کنیم.

تیم فولاد خوزستان تاکنون با احسان پهلوان، سعید آقایی، مجید علیاری و علی قربانی برای فصل آینده قرارداد بسته است. 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
برچسب‌های پربازدید