تیر خلاص به استقلالی‌ها با قول و قرار هافبک لژیونر/ در ایران فقط برای یک تیم بازی می‌کنم!

ظاهرا مدیران استقلال مذاکراتی را با سعید عزت‌اللهی انجام داده‌اند ولی این بازیکن اعلام کرده که فعلا قصد ندارد به ایران بیاید. البته سعید عزت‌اللهی پیش از این به قربان بردیف اعلام کرده بود در ایران فقط برای تراکتور بازی می‌کند.

زمانی که قربان بردیف برای مذاکره با مدیران تراکتور دو شب به ایران آمده بود، با سردار آزمون و سعید عزت‌اللهی دیدار داشت. یک شب سردار آزمون نشست صمیمانه‌ای با بردیف داشت و شب دیگر هم سعید عزت‌اللهی به دیدار سرمربی سابقش رفت. در این نشست سعید عزت‌اللهی خطاب به قربان بردیف گفته بود: فعلا قصد ندارم به فوتبال ایران بیایم ولی در ایران فقط برای تراکتور بازی می‌کنم چون دوست دارم از شما چیزهای بیشتری یاد بگیرم.

سردار آزمون در روستوف و روبین کازان با قربان بردیف همکاری کرده بود و سعید عزت‌اللهی هم در تیم روستوف سابقه همکاری با این سرمربی سرشناس فوتبال روسیه را دارد. سعید عزت اللهی چند فصلی است به عنوان لژیونر شرایط خوبی را تجربه نمی‌کند و چند باری هم باشگاه عوض کرده که همین موضوع باعث شده شایعاتی درباره بازگشت او به فوتبال ایران در سال منتهی به جام جهانی منتشر شود. با این حال سعید عزت‌اللهی همچنان قصد دارد خارج از کشور فوتبالش را ادامه دهد و به گفته خودش اگر به ایران هم بیاید، به تیم تراکتور می‌رود تا دوباره زیر نظر سرمربی سابقش کار کند.

ورزش