جزئیاتی از رابطه و خیانت مدافع بارسلونا/ پیکه به نامزد جدیدش: تو ملکه من هستی!

خیانت ادعایی جرارد پیکه به شکیرا یکی از موضوعاتی است که در حال حاضر بیشترین بحث را در رسانه‌های اسپانیایی برانگیخته است. هر روز اطلاعات و جزئیات بیشتری درباره فرد احتمالی که این فوتبالیست هفته‌هاست با او رابطه داشته منتشر می‌شود.

سایت اینفرمالیا جزئیات بیشتری را در مورد سومین شخص درگیر در رابطه این زوج فاش کرده است. در این گزارش، نگرش فوتبالیست سرشناس اسپانیایی به کسی که ممکن است شریک جدید زندگی او باشد، نیز مطرح شده است.

پیکه احتمالاً زن جوان مورد بحث را در یک کلاب شبانه در بارسلونا ملاقات می‌کرده است. برخی از اطلاعات نشان می‌دهد که او به عنوان پیشخدمت رستوران کار می‌کند و دوست دیگر بازیکن بارسلونا ریکی پوچ است. این رسانه فراتر می‌رود و فاش می کند که حروف اول نام و فامیلی این زن CC است. همچنین گفته می‌شود که او در کاتالونیا، منطقه ای که پیکه هم در آن قرار دارد، زندگی می‌کند. مدافع میانی باتجربه بارسلونا چیزی فراتر از یک رابطه عاشقانه ساده با این شخص دارد. صمیمیت بین این دو بیشتر از یک رابطه ساده و چیزی شبیه رابطه دو نامزد است.

طبق گفته این رسانه، شکیرا چندین نفر را برای تعقیب و زیرنظر داشتن مدافع میانی بارسا و پدر دو فرزندش استخدام کرده بود. به نظر می‌رسد در میان تمام معاشقه‌ها و مکالمه‌هایی که به گوش او رسیده، چیزی که بیشتر از همه به شکیرا آسیب رساند، رابطه‌ای بود که مدافع بارسلونا با پیشخدمت جوان داشته است. ظاهرا در یکی از مکالمات عاشقانه جرارد پیکه به دوست دختر جدیدش می‌گوید «تو بانوی اول (ملکه) من هستی»! و این حرف به شدت به شکیرا آسیب روحی می‌زند.

شکیرا و پیکه در حال جدایی هستند. تیم‌های حقوقی هر دو طرف در جست‌وجوی توافقی که برای هر دو رضایت بخش باشد، مذاکره خواهند کرد.

حضانت فرزندان این زوج به عنوان مشکل اصلی بین آن‌ها معرفی می‌شود. شکیرا قصد دارد به کشور دیگری نقل مکان و اسپانیا را ترک کند تا از سر و صدای رسانه‌ها دور شود و زندگی جدیدی را برای خود بازسازی کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
برچسب‌های پربازدید