مقررات ایمیلی تن‌هاخ برای شیاطین سرخ؛ هشدار به «رونالدو» و استخدام سرآشپز جدید

به گزارش ایرنا، براساس گزارش‌ها «اریک تن‌هاخ» سرمربی هلندی تازه‌ وارد منچستر با هدف اتمام حجت با تیم تحت هدایتش، برای تمامی بازیکنان منچستر ایمیلی را ارسال کرده است.

براساس گزارش نشریه سان، تن‌هاخ در این ایمیل توضیح داده که هیچ‌کس بزرگ‌تر از تیم نیست و به شیاطین سرخ اعلام کرده که فوتبال یک بازی تیمی است نه انفرادی و از این رو هیچ‌ بازیکنی از دیگری بزرگ‌تر و مهم‌تر نیست.

راه فرگوسن 

تن‌هاخ همچنین تاکید کرده که بازیکنان یونایتد باید داخل و خارج از زمین بازی، از مقررات خاصی پیروی، از سلامتی خود مراقبت کرده و زندگی شخصی متعادلی داشته باشند.

مسیری که مرد هلندی اتخاذ کرده، شباهت زیادی به مسیر اتخاذی «سر الکس فرگوسن» سرمربی افسانه‌ای یونایتد دارد.

به گفته منبعی نزدیک به سان، «فرگی سیر تا پیاز زندگی بازیکنانش را می‌دانست و هیچ‌گونه رفتار احمقانه‌ را تاب نمی‌آورد؛ این موضوع در مورد تن‌هاخ نیز صادق است.»

یاد گرفتن از پپ

تن‌هاخ یکی از پیروان «پپ گواردیولا» سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی است و در آکادمی بایرن مونیخ با وی همکاری داشته است.

سرمربی هلندی در این باره گفته بود «از گواردیولا چیزهای زیادی یاد گرفتم. فلسفه او جذاب بود و به همین دلیل آن را در آژاکس اجرا کردم. هرگز بابت این موضوع افسوس نخوردم. کار کردم در یک باشگاه بزرگ با شخصیت‌های تاثیرگذاری مثل گواردیولا مثل برنده شدن در لاتاری بود.»

سرآشپز

تن‌هاخ به تک تک جزئیات توجه دارد. براساس گزارش سان، یکی از درخواست‌های وی در قراردادش با شیاطین سرخ، اتسخدام یک سرآشپز جدید بوده زیرا او به تغذیه بازیکنانش اهمیت زیادی می‌دهد.

خروجی‌های تیم

منچستریونایتد تاکنون جدایی «ادینسون کاوانی»، «لی گرانت»، «جسی لینگارد»، «خوآن ماتا» و «پل پوگبا» را تایید کرده است.

بازخورد

تن‌هاخ تلاش خواهد کرد تا تحرک و جنب و جوش را به منچستر بازگرداند؛ تیمی که فصل گذشته انتظارات را برآورده نکرد. در این بین، «کریستیانو رونالدو» فوق ستاره این تیم موافق انتصاب تن‌هاخ به سمت سرمربی منچستر بوده است.

رونالدو در مورد تن‌هاخ گفته است «می‌دانم که او در آژاکس کار شگفت‌انگیزی کرد و مربی مجربی است؛ با این حال، باید به او زمان بدهیم و تغییران باید مطابق میل او انجام شود.»

اخبارورزش