کودک ۲ ساله پدرش را کشت | دادگاه مادر آمریکایی را متهم کرد

پدر ۲۶ ساله‌ای که مشغول انجام یک بازی ویدیویی بود، به ضرب گلوله فرزند خردسالش در ایالت فلوریدای آمریکا کشته شد.

به گزارش عرشه آنلاین، مقامات محلی ایالت فلوریدای آمریکا روز گذشته (دوشنبه) اعلام کردند که یک پسربچه دو ساله پس از یافتن اسلحه‌ای در خانه به طور اتفاقی به سمت پدرش شلیک کرده و منجر به مرگ وی شده است.

به گفته مقامات محلی، مادر این کودک نیز اکنون با اتهامات جنایی روبرو است.

گزارش ها حاکیست که این حادثه اواخر ماه گذشته میلادی (مه) رخ داده و این پدر ۲۶ ساله در حالی که مشغول انجام یک بازی ویدیویی بوده به ضرب گلوله فرزند خردسالش کشته شده است.

مقامات پلیس محلی همچنین اظهار کردند که این زوج به دلیل عدم سرپرستی مناسب و بی‌توجهی نسبت به فرزندانشان و همچنین نگهداری از مواد مخدر، در آزادی مشروط به سر می‌بردند.

یکی از مقامات محلی در یک کنفرانس خبری گفت: اسلحه به درستی و در جای مناسبی پنهان نشده بود و در واقع، حتی برای یک کودک دو ساله نیز به راحتی قابل دسترس بوده است.

این مقام محلی همچنین افزود: همسر این مرد نیز هم اکنون به جرائمی از جمله قتل عمد به خاطر سهل انگاری، داشتن سلاح گرم توسط یک مجرم (در شرایطی که در آزادی مشروط بوده) و… متهم شده است.

بنابر گزارش‌ها به نقل از همسر این فرد، پسر پنج ساله اش به وی گفته که برادر دو ساله اش با اسلحه شلیک کرده است اما اینکه چگونه به اسلحه دسترسی پیدا کرده هنوز مشخص نیست.

به گزارش خلیج تایمز، در این حادثه به کودکان آسیبی وارد نشده است.

منبع: ایسنا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
برچسب‌های پربازدید