نکونام پاسخ نهایی‌اش به پیشنهاد استقلال را داد/ تصمیم سرمربی فولاد برای فصل آینده اعلام شد

مهم ترین بحث روز پیرامون باشگاه استقلال طی روزهای گذشته موضوع انتخاب سرمربی جدید تیم بعد از جدایی فرهاد مجیدی بوده است. با اینکه نام‌های مختلف خارجی برای جایگزینی مجیدی مطرح شده بود اما در نهایت مدیران باشگاه استقلال جواد نکونام را به عنوان گزینه اصلی خود انتخاب کردند و با او وارد مذاکره شدند.

مذاکرات نمایندگان باشگاه استقلال با نکونام طی روزهای گذشته در جریان بود و با اینکه گفته می‌شد مراحل پایانی اش را طی می‌کند و به توافق نردیک شده ناگهان خبر می‌رسد که این مربی از حضور در استقلال پشیمان شده است.

ظاهرا نکونام بعد از مشورت هایی که با برخی نزدیکان خود داشته، تصمیم گرفته در فضای کنونی به پیشنهاد باشگاه استقلال جواب رد بدهد تا شاید در فرصت دیگری به این منصب برسد. سرمربی فولاد در فصلی که گذشت همچنان در خارج از کشور بسر می‌برد و در نهایت جواب منفی خود را به مدیران باشگاه استقلال اعلام کرده است.

با این شرایط حضور نکونام در استقلال برای لیگ بیست و دوم منتفی شده و حالا مدیران باشگاه باید به سراغ گزینه های بعدی بروند. انتخاب سرمربی جدید با توجه به نبود زمان زیاد برای آماده سازی و نقل و انتقالات به دغدغه اصلی آجورلو و همکارانش تبدیل شده و باید دید آنها چه تصمیمی را برای آینده تیم قهرمان فصل گذشته اتخاذ خواهند کرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها