جلسه رئیس کمیته ملی المپیک با وزنه‌برداران معترض

به گزارش ایرنا، در پی حواشی اخیر تیم ملی وزنه برداری وترک اردوی ملی پوشان و کادر فنی و پیرو درخواست قهرمانان این رشته، نشستی با حضور صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، نصراله سجادی مشاور عالی، کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک ، محمد حسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری و ملی پوشان این رشته ظهر امروز در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد .  

در ابتدای این نشست ، صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک با اشاره به افتخارآفرینی های ملی پوشان این رشته در میادین جهانی  و المپیک و.. ضمن ابراز امیداوری برای تداوم این افتخارات اظهار داشت : کمیته ملی المپیک حمایت از تمام رشته های ورزشی به خصوص رشته های مدال آور و المپیکی را بر خود وظیفه می داند و ما همیشه در کنار ملی پوشان این رشته  بوده و خواهیم بود و آماده شنیدن صحبت های ملی پوشان هستیم. 

در ادامه نشست محمد حسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری  و ملی پوشان این رشته به مشکلات ، کمبودها و موارد مورد نیاز برای برپایی اردوها و دسترسی به حداقل ها برای ملی پوشان المپیکی اشاره کردندو خواستار پیگیری هرچه سریعتر موضوع از سوی ریاست کمیته ملی المپیک شدند . 

در خاتمه صالحی امیری پس از استماع صحبت های ملی پوشان و کادر فنی وزنه برداری ضمن تاکید براهمیت رویداد های  پیش رو چون  بازیهای کشورهای اسلامی و رقابت های کسب سهمیه المپیک  اظهار داشت : به زودی نشست مشترکی با وزیر ورزش وجوانان و علی مرادی رئیس فدراسیون،  پیرامون موارد مطرح شده و رفع هر چه سریع تر آن خواهیم داشت و نتیجه را به اطلاع شما می رسانیم . 

لازم به توضیح است در این نشست علیرضا یوسفی ریا، امیر حقوقی ، مصطفی جوادی ، محمد زارعی ، علی داودی ، علی هاشمی ، رسول معتمدی ملی پوشان رشته وزنه برداری حضور داشتند. 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها