مرگ مشکوک مرد جوان در چاه بر اثر آتش‌سوزی

جلال ملکی از فوت یک نفر در اثر آتش‌سوزی در یک چاه خبر داد و گفت: ساعت ۶:۳۰ صبح امروز یک مورد آتش‌سوزی داخل یک چاه به نشانی بزرگراه محلاتی، مسیر غرب به شرق، نرسیده به بلوار ابوذر به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: در ادامه دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند و نیروها در مدت زمان سه دقیقه به محل رسیدند و مشاهده کردند که داخل یک حلقه چاه به عمق حدوداً پنج متر که برای کار گذاشتن کابل در داخل زمین حفر شده بود، آتش‌سوزی رخ داده است.

وی اظهار کرد: شهروندان و عابران با آتش‌نشانی تماس گرفتند و عوامل برق نیز در محل حادثه حاضر بودند و ایمن‌سازی از نظر قطع برق انجام شد و آتش‌نشانان عملیات را آغاز کردند.

ملکی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان از داخل چاه یک مرد جوان حدوداً ۲۵ ساله را که از کارگران برق و حفاری نبود و اشخاص از حضور این فرد اظهار بی‌اطلاعی می‌کردند و چاه دچار حریق شده بود و این فرد که معلوم نبود به چه دلیلی در چاه حضور داشت در داخل شعله‌های آتش گرفتار شد و به تأیید عوامل اورژانس مشخص شد که این فرد جان خود را از دست داده است./ مهر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها