سقوط ۴۰ میلیون تومانی «سمندlx»

به گزارش اقتصادنیوز ؛ افت قیمت این دو خودرو در نیمه خرداد در حالی ثبت شده که در هفته آخر اردیبهشت ماه «سمند lx» و «سمند سورن پلاس» رکوردار رشد قیمت بودند، اما با به ورود به خرداد توان رشد قیمت آنها تحلیل رفت و با این شرایط شاهد کاهشی شدن قیمت آنها در بازار هستیم.

به گفته فعالان بازار خودرو نبود تقاضا در بازار یکی از دلایلی است که موجب شده تا شاهد کاهشی شدن قیمت این خودروها در بازار باشیم، اما ریزش ۴۰ و ۳۸ میلیون تومانی که برای این دو خودرو در نیمه خرداد ثبت شده با وجود عدم تغییر شرایط بازار به صورت منطقی قابل تحلیل نیست، با این حال به گفته فعالان بازار خودرو در شرایطی کنونی که خریداری در بازار نیست و از سوی دیگر بازار حالت انتظاری به خود گرفت است، قرعه کاهش قیمت خودرو در بازار هرازگاهی به یکی از خودروهای پرتیراژ می افتد وبه نظر می‌رسد که این بار سمند در این گردونه قرار گرفته باشد.

در اکوایران ببینید؛

براساس ارزیابی بازار دو هفته گذشته قیمت «سمند lx» در بازار افت ۴۰ میلیونی داشت و در بازار ۳۰۰ میلیون تومان عرضه شد. از سوی دیگر «سمند سورن پلاس» نیز در بازار ۳۸ میلیون کاهش قیمت داشت و در بازار ۳۵۵ میلیون تومان دست به دست شد.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها