عکسی که خبرسازی ها درباره فرار استاندار سابق خوزستان را به باد فنا داد / شریعتی در مراسم تشییع دعایی

به گزارش خبر آنلاین ، پس از سفر کاری استاندار سابق خوزستان به امارات ، رسانه های تندروی اصولگرا، ادعای قبلی خود درباره ممنوع الخروجی وی به علت اتهامات وارده در پرونده ریزش «متروپل» را تغییر دادند و مستقیم و غیرمستقیم مدعی شدند غلامرضا شریعتی در هراس از پیگیری اتهامات خود در این پرونده به خارج از کشور گریخته است .

استاندار سابق خوزستان در واکنش به این خبرسازی ها ، اعلام کرده بود ، به زودی به ایران باز خواهد گشت و از کسانی که سفر عادی او را به «سوژه جنگ روانی و تشویش اذهان» تبدیل کرده اند ، شکایت قضایی خواهد کرد.

شریعتی ، امروز در مراسم تشیع مرحوم دعایی در موسسه اطلاعات حاضر شد و آنگونه که اعلام کرده ، «این هفته» به دفتر کار خود در اهواز خواهد رفت .

پس از انتشار نامه استاندار سابق خوزستان به رئیسی که طی آن تاکید کرده بود ، «مسئولیت حادثه متروپل کاملا متوجه دولت خودتان است که به هشدارها توجه نکردید/ساختمانی که من افتتاح کردم، سالم است» ، او هدف برخی رسانه های اصولگرا قرار گرفت .

شریعتی در نامه خود تاکید کرده بود :«این مطالبه عمومی مردم است که بدانند کدام مسئولان و مقامات بویژه پس از هشدار ۶/۲/۱۴۰۱ سازمان نظام مهندسی، تکالیف خود را انجام نداده و از ظرفیت های قانونی برای تعطیلی کارگاه و تخلیه واحدهایی که بدون رعایت ضوابط قانونی و اصول ایمنی مورد بهره برداری قرار گرفته بودند استفاده ننمودند و تمهیدات لازم جهت پیشگیری از فروریختن آن را بکار نگرفتند».

3.jpg

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۱۷

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها